Незадовго до смерті Жанна Фріске зробила приголомшливе зізнання про свого сина

Незадовго до смерті Жанна Фріске зробила приголомшливе зізнання про свого сина - today.ua
Loading...

Жанна Фріске шкодувала про те, що народила сина Платона. Таке зізнання співачка зробила незадовго до своєї смерті. Вона була впевнена, що причина хвороби – в пізній вагітності. Про це розповів близький друг сім’ї Фріске Геннадій Куркін.

Сценарист Геннадій Куркін написав книгу про Жанну “Блискітка”, в якій художній стиль оповіді перемішаний із документальним. Оповідь ведеться від першої особи, тобто від самої Жанни Фріске. Автор книги вважає, що він може так писати, адже близько знає сім’ю померлої співачки і близько спілкувався з нею самою, знаючи про неї те, чого не знали інші.

Свого первістка-синочка Платона Фріске народила в 40 років. Практично відразу після народження дитини, вона відчула, що нездужає, каже Куркін. Вона зрозуміла, що зі здоров’ям у неї серйозні проблеми, проте сподівалася, що все це тимчасове і цілком виліковне.

“Я відчувала, як з тонким присвистом, з кожним видихом виходить із мене життя; ми вирушили до лікарів, щоб розсіяти сумніви. І нам це вдалось – сумнівів не залишилося, мені прописали швидку і неминучу смерть”, – пише автор від імені самої Жанни.

Хворобу виявили у співачки в 2013, а через два роки, у 2015, її не стало. У книзі, яка тільки готується до випуску, міститься приголомшливе зізнання самої Жанни. Про це нібито співачка сказала незадовго до своєї смерті. Жанна Фріске шкодувала про те, що зважилася народити дитину в зрілому віці.

“Якби знала, що пологи можуть спровокувати хворобу, то не народжувала б зовсім, і зараз сиділа би поряд з океанською хвилею та пила розе з горла і сміялася над потопаючим американським сонцем”, – пише Геннадій Куркін.

В душі співачки боролися суперечливі почуття. З одного боку, вона шкодувала про пізні пологи, що забрали у неї здоров’я та стрімко забирають життя. З іншого – Жанна Фріске шалено шкодувала про те, що не змогла, не встигла зазнати справжньої материнської любові, тому що хвороба відразу забрала в неї сили і можливість любити. Їй було шкода, що її маленький син залишився обділеним цією любов’ю.

“Так чи інакше, ця книга – моє останнє бажання, те, в якому не відмовляють. Я бажаю, щоб, коли прийде строк, мій син прочитав її і відчув всю мою до нього, так і не втілену, материнську любов”, – цитує Жанну Фріске автор книги.

Нагадаємо, в Мережі спливло пророче фото Жанни Фріске, на якому вона, здорова, усміхнена і повна сил, позує на балконі якоїсь будівлі. Позаду співачки темною брилою піднімається чорний хмарочос, який дуже нагадує могильну плиту, а поруч із нею балконні поперечини зійшлися в хресті.

Корольова, не соромлячись, показала все, що є у дорослого сина: “Усе від тата взяв”
Наташа Корольова привітала свого сина Архипа з повноліттям. Вчора єдиному нащадку Наташі Корольової та Сергія Глушка (Тарзана) виповнилося 18 років. Хлопчик народився у 2002 році....
Секрети макіяжу для дівчат: як правильно підібрати помаду під колір волосся
Кожна жінка прагне виглядати красиво і стильно. Але, на жаль, не у кожної є можливість звернутися за порадою до грамотного фахівця, який допоможе підібрати ідеальний...
Ідеальні пари по групі крові: кому вдасться створити міцну і люблячу сім’ю
На думку фахівців-біоенергетиків, група крові важлива не тільки у розробці дієти для нормалізації здоров’я і функціонування організму. Виявляється, навіть приймати рішення щодо вступу у шлюб,...
Вдівець Жанни Фріске Шепелєв залишився без роботи з маленьким сином на руках
Жанна Фріске, яка померла близько п’яти років тому, не бажала своєму маленькому синові Платону сирітської долі. Однак її страшна хвороба виявилася невблаганною, і дитина росте...
Медовик нашвидкуруч: простий рецепт смачного десерту
Медовик – один з найпопулярніших в Україні десертів. Його спокійно можна купити майже в будь-якому магазині, але близьких, звичайно, завжди приємніше порадувати тортом, який ви...