Незадовго до смерті Жанна Фріске зробила приголомшливе зізнання про свого сина

Незадовго до смерті Жанна Фріске зробила приголомшливе зізнання про свого сина - today.ua

Жанна Фріске шкодувала про те, що народила сина Платона. Таке зізнання співачка зробила незадовго до своєї смерті. Вона була впевнена, що причина хвороби – в пізній вагітності. Про це розповів близький друг сім'ї Фріске Геннадій Куркін.

Сценарист Геннадій Куркін написав книгу про Жанну "Блискітка", в якій художній стиль оповіді перемішаний із документальним. Оповідь ведеться від першої особи, тобто від самої Жанни Фріске. Автор книги вважає, що він може так писати, адже близько знає сім'ю померлої співачки і близько спілкувався з нею самою, знаючи про неї те, чого не знали інші.

Свого первістка-синочка Платона Фріске народила в 40 років. Практично відразу після народження дитини, вона відчула, що нездужає, каже Куркін. Вона зрозуміла, що зі здоров'ям у неї серйозні проблеми, проте сподівалася, що все це тимчасове і цілком виліковне.

Незадовго до смерті Жанна Фріске зробила приголомшливе зізнання про свого сина

"Я відчувала, як з тонким присвистом, з кожним видихом виходить із мене життя; ми вирушили до лікарів, щоб розсіяти сумніви. І нам це вдалось - сумнівів не залишилося, мені прописали швидку і неминучу смерть", - пише автор від імені самої Жанни.

Хворобу виявили у співачки в 2013, а через два роки, у 2015, її не стало. У книзі, яка тільки готується до випуску, міститься приголомшливе зізнання самої Жанни. Про це нібито співачка сказала незадовго до своєї смерті. Жанна Фріске шкодувала про те, що зважилася народити дитину в зрілому віці.

"Якби знала, що пологи можуть спровокувати хворобу, то не народжувала б зовсім, і зараз сиділа би поряд з океанською хвилею та пила розе з горла і сміялася над потопаючим американським сонцем", - пише Геннадій Куркін.

В душі співачки боролися суперечливі почуття. З одного боку, вона шкодувала про пізні пологи, що забрали у неї здоров'я та стрімко забирають життя. З іншого – Жанна Фріске шалено шкодувала про те, що не змогла, не встигла зазнати справжньої материнської любові, тому що хвороба відразу забрала в неї сили і можливість любити. Їй було шкода, що її маленький син залишився обділеним цією любов'ю.

"Так чи інакше, ця книга – моє останнє бажання, те, в якому не відмовляють. Я бажаю, щоб, коли прийде строк, мій син прочитав її і відчув всю мою до нього, так і не втілену, материнську любов", - цитує Жанну Фріске автор книги.

Незадовго до смерті Жанна Фріске зробила приголомшливе зізнання про свого сина

Нагадаємо, в Мережі спливло пророче фото Жанни Фріске, на якому вона, здорова, усміхнена і повна сил, позує на балконі якоїсь будівлі. Позаду співачки темною брилою піднімається чорний хмарочос, який дуже нагадує могильну плиту, а поруч із нею балконні поперечини зійшлися в хресті.

Що чекає курс гривні в найближчі місяці: в НБУ озвучили несподіваний прогноз
У Нацбанку розповіли, чого чекати українцям на валютному ринку до кінця поточного року і як зміниться курс гривні. Несподіваний прогноз озвучив глава ...
З жовтня українців чекають захмарні тарифи: виросте ціна майже на все
Влада, таки, вирішила “добити“ українців тарифами. Так, нещодавно стало відомо, що компанія “Нафтогаз“ влетіла на велику суму збитку і тепер намагаєть...
Купівля квартири в Україні тепер стане дешевшою: Кабмін скасував пенсійний збір при першій покупці житла
В Україні тепер можна буде придбати житло дешевше, ніж це було досі. Кабмін скасував пенсійний збір при першій покупці житла. Про це повідомив у своєм...
ПриватБанк знизив кредитні ставки: нові авто стали доступнішими
ПриватБанк зробив кредити на авто для своїх клієнтів більш доступними. З 22 вересня фінустанова знизила процентну ставку на покупку нового автомобіля ...
Укрпочта, Приватбанк и Ощадбанк будут продавать населению газ: в Нафтогазе готовят нововведение
“Нафтогаз“ планирует продавать газ через отделения “Укрпочты“, ПриватБанка и Ощадбанка. Об этом сообщила директор по взаимодействию с органами государ...