Названо найпопулярніші в Україні б/в іномарки

За даними «УкрАвтопрому», в травні 2020 року в Україні зареєстрували 30 600 б/в автомобілів, що на 28% більше ніж за аналогічний місяць 2019 року. Найпопулярнішою б/в машиною в українців став VW Pasat.

Названо найпопулярніші в Україні б/в іномарки - today.ua

У травні українську «прописку» оформили 1 457 уживаних автомобілів VW Pasat. Таким чином, «Пасат» вже кілька місяців поспіль стає самою популярною моделлю, яку українці купують за кордоном.

На другому місці Nissan Rogue – 1 225 вживаних машин цієї моделі зареєстрували минулого місяця в нашій країні. На третьому місці Ford Focus – 1 202 автомобілів.

У п'ятірку найбільш популярних б/в авто в Україні у травні також увійшли VW Jetta (1 132 одиниць) і Renault Megane (1 062 одиниць).

Вибираючи б/в іномарку, українці віддають перевагу автомобілям з бензиновими двигунами (65%). Тільки 21% машин були з дизелем, 10% - з ГБО, а 5% - з електричною або гібридною силовою установкою.

Найбільшими постачальниками б/в авто в Україну є Німеччина, США та Франція. А ось нові машини в нашу країну найчастіше ввозять з Японії, Румунії та Китаю.

ДЖЕРЕЛОUkrautoprom.com.ua