Навальний міг бути отруєний двічі: в аеропорту і до нього, - ЗМІ

Російського опозиціонера Олексія Навального могли отруїти двічі. Другий раз - в аеропорту, перший - ще до того, як він відправився в аеропорт.Такое припущення зробило американське видання New York Times.

Навальний міг бути отруєний двічі: в аеропорту і до нього, - ЗМІ - today.ua

Спецслужби Німеччини дійшли висновку, що Олексію Навальному підсипали "Новачок" в чай в аеропорту. Отруйний порошок легко розчинився в гарячому напої і не був помітний.

Проте, як пише джерело, це твердження викликає питання. Зокрема, як тоді вийшло, що сліди отрути були знайдені на пластиковій пляшці з водою, яка залишилася в готелі? Елементарна логіка підказує, що Навальний не міг залишити сліди отрути на пляшці до того, як його отруїли.

"Це означає, що Навальний контактував з отрутою до того, як прибув в аеропорт, або, можливо, його отруїли двічі", - допускає New York Times.

Навальний міг бути отруєний двічі: в аеропорту і до нього, - ЗМІ

Нагадаємо, російському опозиціонеру Олексію Навальному стало кепсько на борту літака під час авіаперельоту з Томська в Москву. У літаку він знепритомнів. Пілоти прийняли рішення терміново садити борт в Омську. Туди ж, в аеропорт, викликали швидку допомогу. Навальний згодом сказав, що його врятував пілот, який прийняв рішення посадити літак, і медики швидкої, які відразу запідозрили у нього отруєння та вкололи йому антидот.

В омській лікарні Олексію Навальному, який на той час був у комі, зробили ретельне обстеження і заявили, що політик не був отруєний, а його кома - це наслідок збою в обміні речовин.

Однак згодом, уже в Німеччині, куди за наполяганням сім'ї і друзів вивезли Навального на лікування, зроблені аналізи виявили наявність отрути "Новачок" і всередині організму опозиціонера, і в складі його шкіри. Причому висновки німецьких хіміків потім підтвердили ще дві лабораторії.

Цілком природно, підозри впали на російську владу. Заявили, що вона може бути причетна до отруєння опозиційного політика. Але Кремль відхрестився від такого звинувачення, вимагаючи в Німеччини детальні результати аналізів Навального. Німеччина, в свою чергу, відмовилася їх представити, що дало підставу Кремлю стверджувати, що звинувачення на його адресу безпідставні, і Росії немає в чому виправдовуватися.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel
Мобільні додатки, які спеціалісти радять видалити з кожного смартфона
Попри те, що багато мобільних додатків полегшують нам життя та оптимізують час, який ми витрачаємо на різні справи, є деякі додатки, яких краще позбут...
Оля Полякова без макіяжу показала, як вранці наводить красу на обличчі
Оля Полякова розповіла своїм підписникам в Instagram, з чого починає свій ранок, і як за короткий час приводить себе до ладу. Співачка не представляє ...
Ціни на однокімнатні квартири у великих містах України
Незважаючи на доволі скромні габарити, ціни на однокімнатні квартири у великих містах України скромністю не відрізняються. Згідно зі статистикою купів...
Біткоїн знову рвонув угору і перетнув психологічну позначку
Біткоїн знову активно почав зростати. У суботу, 10 квітня, його вартість піднялася до 61 тисячі доларів. Таким чином, лише за добу біткоїн виріс у цін...
Євген Кошовий розповів про свою найулюбленішу б'юті-процедуру
Євген Кошовий в свої 38 років не приховує, що звертається до косметологів. У цьому немає нічого ганебного, адже кожна людина, тим більше публічна, пов...