Навальний міг бути отруєний двічі: в аеропорту і до нього, - ЗМІ

Російського опозиціонера Олексія Навального могли отруїти двічі. Другий раз - в аеропорту, перший - ще до того, як він відправився в аеропорт.Такое припущення зробило американське видання New York Times.

Навальний міг бути отруєний двічі: в аеропорту і до нього, - ЗМІ - today.ua

Спецслужби Німеччини дійшли висновку, що Олексію Навальному підсипали "Новачок" в чай в аеропорту. Отруйний порошок легко розчинився в гарячому напої і не був помітний.

Проте, як пише джерело, це твердження викликає питання. Зокрема, як тоді вийшло, що сліди отрути були знайдені на пластиковій пляшці з водою, яка залишилася в готелі? Елементарна логіка підказує, що Навальний не міг залишити сліди отрути на пляшці до того, як його отруїли.

"Це означає, що Навальний контактував з отрутою до того, як прибув в аеропорт, або, можливо, його отруїли двічі", - допускає New York Times.

Навальний міг бути отруєний двічі: в аеропорту і до нього, - ЗМІ

Нагадаємо, російському опозиціонеру Олексію Навальному стало кепсько на борту літака під час авіаперельоту з Томська в Москву. У літаку він знепритомнів. Пілоти прийняли рішення терміново садити борт в Омську. Туди ж, в аеропорт, викликали швидку допомогу. Навальний згодом сказав, що його врятував пілот, який прийняв рішення посадити літак, і медики швидкої, які відразу запідозрили у нього отруєння та вкололи йому антидот.

В омській лікарні Олексію Навальному, який на той час був у комі, зробили ретельне обстеження і заявили, що політик не був отруєний, а його кома - це наслідок збою в обміні речовин.

Однак згодом, уже в Німеччині, куди за наполяганням сім'ї і друзів вивезли Навального на лікування, зроблені аналізи виявили наявність отрути "Новачок" і всередині організму опозиціонера, і в складі його шкіри. Причому висновки німецьких хіміків потім підтвердили ще дві лабораторії.

Цілком природно, підозри впали на російську владу. Заявили, що вона може бути причетна до отруєння опозиційного політика. Але Кремль відхрестився від такого звинувачення, вимагаючи в Німеччини детальні результати аналізів Навального. Німеччина, в свою чергу, відмовилася їх представити, що дало підставу Кремлю стверджувати, що звинувачення на його адресу безпідставні, і Росії немає в чому виправдовуватися.

ПриватБанк планує відмовитися від кредитних карт
ПриватБанк до кінця 2020 року планує встановити по всій території України не менше десяти тисяч платіжних біометричних POS-терміналів, які дозволяють ...
Кабмін вирішив звільнити від комуналки і збільшити пенсію деяким громадянам: дізнайтеся, кого торкнеться нововведення
Кабмін вирішив частково звільнити від комунальних витрат деких громадян, а також збільшити пенсійні виплати для членів сімей загиблих в АТО / ООС. Вид...
Долар після виборів продовжує зростати, євро різко просів: НБУ оновив курс валют
Курс долара в Україні, 29 жовтня, встановлений на рівні 28,40 грн/долар, що на 4 копійки більше, ніж в попередній банківський день. Незважаючи на те, ...
В Україні середня зарплата виросла на 550 гривень: хто з громадян отримує найбільше
Середня зарплата українців у вересні збільшилася на 4,8%, або на 552 грн, і тепер становить 11 998 грн. У той же час заборгованість по зарплатах в Укр...
Під час карантину в Україні подорожчають продукти: на що підвищаться ціни і чому
В Україні термін дії карантинних обмежень продовжили до кінця поточного року. У зв'язку з тим, що люди знову в холодну пору року опиняться на майже то...