На сторінці Геннадія Кернеса у соцмережі з'явилася остання публікація

Автор: Марченко Любов

Уже після того, як Геннадій Кернес був похований, на його сторінці в Facebook з'явилася остання публікація. Хтось, хто має доступ до аккаунту покійного мера Харкова, опублікував красиве відео з ним.

На сторінці Геннадія Кернеса у соцмережі з'явилася остання публікація - today.ua

У кадрах відео - сам Геннадій Кернес - такий, яким він був до фатального пострілу в квітні 2014 року, і такий, яким став після замаху на нього. Кадри з градоначальником перемежовуються з кадрами Харкова. Всі відзначають, що з приходом Кернеса місто розквітло і набуло рис європейського мегаполісу.

У коментарі до відео написано, що це остання публікація на сторінці мера у Facebook, і що з "цього дня всі його сторінки в соцмережах стають меморіальними".

"На них завжди можна буде зайти і подивитися, що хвилювало цю видатну людину, чим він хотів поділитися з харків'янами, про що він думав. Родині, друзям, колегам завжди не вистачатиме Геннадія Адольфовича, який своїм життям довів, що незамінні люди все-таки є ", - пишуть у коментарі до опублікованого відео.

Популярні зараз

В одній із країн ЄС вирішено дати українцям дозвіл на тривале проживання

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

Стали відомі умови мирної угоди, за якою війна в Україні могла закінчитися навесні 2022-го року, - NYT

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"А зараз на роботу. До побачення", - такою буденною фразою, вимовленою Геннадієм Кернесом, очевидно, наприкінці якоїсь робочої планерки, закінчується цей майже семихвилинний ролик, присвячений пам'яті харківського градоначальника.

Нагадаємо, Геннадій Кернес помер від наслідків коронавірусу. Йому стало зле ще 16 вересня. В ніч із 16 на 17 вересня його відправили літаком до Німеччини, у клініку "Шаріте". Три місяці німецькі лікарі боролися за життя мера Харкова. Але хвороба, на жаль, виявилася сильнішою. Кернес помер в грудні - також в ніч із 16 на 17.