Меган Маркл зробила свого чоловіка нещасним: життя принца Гаррі круто змінилося

Меган Маркл, яка змусила свого чоловіка принца Гаррі зректися королівських привілеїв, схоже, неабияк зіпсувала життя вінценосному нащадкові. Принц уже відверто говорить про те, що він пригнічений, і поки не може знайти себе у цьому, новому для нього, світі звичайних людей.

Меган Маркл зробила свого чоловіка нещасним: життя принца Гаррі круто змінилося - today.ua

Спочатку подружжя хотіло влаштуватися в Канаді. Однак там у них не склалося, і вони перебралися в США, в рідній для Меган Лос-Анджелес. Втім, і тут життя поки не балує подружжя. Їхній переїзд співпав із кризою, викликаною карантином. І Меган Маркл, яка розраховувала продовжити у США свою акторську кар'єру, поки що залишилися не при справах. Та й у Гаррі справи йдуть не блискуче. Тим часом, до герцогів Сассекських уже не ставляться як до екзотичного явища. Тому їм із кожним днем дедалі важче знайти своє місце під сонцем.

У такій ситуації принц Гаррі став відверто перейматися своїм нинішнім становищем. Причому він не так страждає від розлуки зі своїми рідними, як через те, що позбавлений звичного життєвого укладу. Адже його життя в Британії була пов'язане зі службою в королівській морській піхоті, де він дослужився до звання генерал-капітана. Він також мав звання почесного командувача королівськими ВПС Хонінгтона. Однак, відрікшись від королівських регалій, Гаррі змушений був скласти з себе і ці повноваження.

Меган Маркл зробила свого чоловіка нещасним: життя принца Гаррі круто змінилося

Тепер Гаррі сумує за тими часами і людським взаєминам, які були у нього в армії. Він зізнався своїм друзям, що поки не може усвідомити, що його життя круто змінилося в усьому.

Правда, при цьому Гаррі поки не звинувачує свою примхливу дружину Меган Маркл. Але схоже, що тут ключове слово "поки", і незабаром між подружжям може пробігти чорна кішка.

Нагадаємо, ходять чутки, що Лос-Анджелес може виявитися не останнім притулком блукаючого королівського нащадка та його дружини. Через дорожнечу тутешнього життя вони вже готові знову зірватися з місця і шукати собі новий притулок.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua