Гаррі і Меган перетворюються на жебракуючих скитальців: США виявилися їм не по кишені

Принц Гарі та його дружина Меган Маркл, які добровільно склали з себе королівські повноваження та відмовилися від королівських привілеїв, виявилися не готові до реального життя. За останні місяці подружня пара готова змінити вже третє місце проживання.

Гаррі і Меган перетворюються на жебракуючих скитальців: США виявилися їм не по кишені - today.ua

Вони не захотіли жити в Британії, відмовилися від Канади, куди втекли з Туманного Альбіону, а тепер вже готові бігти з Каліфорнії, де намагалися влаштуватися після Канади. Подружжя опинилося в непростому становищі. Гроші закінчуються, а роботи у них немає. Звичайно, тут ще в хід речей втрутилася й економічна криза, що охопила весь світ через всесвітній карантин.

Меган Маркл розраховувала знайти собі роботу в Голлівуді, тому пара і влаштувалася в Каліфорнії. Однак через пандемію виявилося, що актрисі знайти роботу не так просто. Зараз усе кіновиробництво завмерло. Дружині принца Гарі навіть не вдалося домовитися про майбутні зйомки. Та й сам Гарі, хоч він і хлопець королівської крові, але поки роботу собі знайти не може.

Водночас їхня сім'я ще не готова скоротити свої витрати. Вони, як і раніше, за звичкою знімають собі дорогі особняки і наймають численну охорону. Життя в дорогій Каліфорнії щодня вимагає від них величезних грощей, а королівська скарбниця тепер не про їхню честь.

Гаррі і Меган перетворюються на жебракуючих скитальців: США виявилися їм не по кишені

І хоч сам принц Гаррі на початку їхньої вольниці хизувався тим, що йому після суворої армійської служби нічого не страшно, до життя простолюдина він виявився не готовим. З'ясувалося, що жити по-простому зовсім не так просто.

Отже, подейкують, що подружжя Меган Маркл та принц знову готові зірватися з місця і тепер подумують про те, щоб облаштуватися в Африці. Тим більше, що принц Гаррі ще з юності плекав мрію там пожити. Однак для цього подружжя обрало не найкращий час: на чорному континенті епідемія коронавірусу тільки набирає силу.

У такій ситуації навіть невідомо, що можна порадити королівському нащадкові та його дружині. Можливо, вони могли би приїхати в Україну. У нас харчі дешевші, ніж у Каліфорнії, і оренда хрущовки коштує недорого. А ще Гарі міг би спробувати поїхати заробітчанином куди-небудь у Польщу. А що? Як всі – то як всі.

Нагадаємо, принц Гаррі і Меган Маркл склали з себе усі королівські повноваження в кінці березня цього року. На той момент їх плани були барвистішими, ніж зараз.

ДЖЕРЕЛО7days.ru