Гаррі і Меган перетворюються на жебракуючих скитальців: США виявилися їм не по кишені

Принц Гарі та його дружина Меган Маркл, які добровільно склали з себе королівські повноваження та відмовилися від королівських привілеїв, виявилися не готові до реального життя. За останні місяці подружня пара готова змінити вже третє місце проживання.

Гаррі і Меган перетворюються на жебракуючих скитальців: США виявилися їм не по кишені - today.ua

Вони не захотіли жити в Британії, відмовилися від Канади, куди втекли з Туманного Альбіону, а тепер вже готові бігти з Каліфорнії, де намагалися влаштуватися після Канади. Подружжя опинилося в непростому становищі. Гроші закінчуються, а роботи у них немає. Звичайно, тут ще в хід речей втрутилася й економічна криза, що охопила весь світ через всесвітній карантин.

Меган Маркл розраховувала знайти собі роботу в Голлівуді, тому пара і влаштувалася в Каліфорнії. Однак через пандемію виявилося, що актрисі знайти роботу не так просто. Зараз усе кіновиробництво завмерло. Дружині принца Гарі навіть не вдалося домовитися про майбутні зйомки. Та й сам Гарі, хоч він і хлопець королівської крові, але поки роботу собі знайти не може.

Водночас їхня сім'я ще не готова скоротити свої витрати. Вони, як і раніше, за звичкою знімають собі дорогі особняки і наймають численну охорону. Життя в дорогій Каліфорнії щодня вимагає від них величезних грощей, а королівська скарбниця тепер не про їхню честь.

Гаррі і Меган перетворюються на жебракуючих скитальців: США виявилися їм не по кишені

І хоч сам принц Гаррі на початку їхньої вольниці хизувався тим, що йому після суворої армійської служби нічого не страшно, до життя простолюдина він виявився не готовим. З'ясувалося, що жити по-простому зовсім не так просто.

Отже, подейкують, що подружжя Меган Маркл та принц знову готові зірватися з місця і тепер подумують про те, щоб облаштуватися в Африці. Тим більше, що принц Гаррі ще з юності плекав мрію там пожити. Однак для цього подружжя обрало не найкращий час: на чорному континенті епідемія коронавірусу тільки набирає силу.

У такій ситуації навіть невідомо, що можна порадити королівському нащадкові та його дружині. Можливо, вони могли би приїхати в Україну. У нас харчі дешевші, ніж у Каліфорнії, і оренда хрущовки коштує недорого. А ще Гарі міг би спробувати поїхати заробітчанином куди-небудь у Польщу. А що? Як всі – то як всі.

Нагадаємо, принц Гаррі і Меган Маркл склали з себе усі королівські повноваження в кінці березня цього року. На той момент їх плани були барвистішими, ніж зараз.

Юлія Саніна не вважає себе переможницею проекту “Танці з зірками“: “Це мені абсолютно не потрібно“
У неділю, 29 листопада, відбувся фінал легендарного хореографічного шоу “Танці з зірками 2020“. У проекті перемогла пара Санта Дімопулос і Макс Леонов...
Навіщо в борщ потрібно додавати оцет і цукор: розкрито секрет насиченого кольору страви
Справжній український борщ повинен бути ароматним і яскраво-червоним. Насичений колір страві надають буряк і томатна паста, однак, секрет не тільки в ...
ПриватБанк відмовляється закривати картки клієнтів: українці масово скаржаться на обслуговування
ПриватБанк не виконує заявки клієнтів, які вони подають через мобільний додаток Приват24, через що українці залишаються вкрай незадоволеними обслугову...
Надю Дорофєєву розкритикували за плагіат пісні на “Танцях з зірками“
Українська співачка Надя Дорофєєва, яка 21 листопада випустила свій перший сольний кліп, вперше вийшла на сцену до глядачів, заспівавши нову пісню. Ко...
Літні українці можуть залишитися без пенсії: які ще нововведення чекають пенсіонерів з 1 січня
Деякі літні українці ризикують вже з наступного року залишитися без пенсії і взагалі без будь-яких засобів до існування. Йдеться про одержувачів так з...