Меган до Гаррі: шкільний приятель розповів, як розбивала серця майбутня герцогиня Сассекська

Меган Маркл ще задовго до зустрічі з принцом Гаррі обожнювала бути в центрі уваги і вміла цього домагатися. Майбутня герцогиня Сассекська, яка вважалася найкрасивішою дівчинкою в школі, з легкістю розбивала ніжні серця юнаків і могла би вести рахунок цим розбитим серцям, принаймні, на десятки.

Меган до Гаррі: шкільний приятель розповів, як розбивала серця майбутня герцогиня Сассекська - today.ua

Про це розповів її колишній однокласник Нема Ванд, який згодом став актором, як і Меган. У своєму інтерв'ю він розповів, як поводилася юна Маркл. Незважаючи на те, що усі вони були однолітками, Меган відрізнялася манерами досвідченої спокусниці. Звичайно, майбутня дружина принца Гаррі тоді знала про стосунки між чоловіками і жінками не набагато більше за інших, проте якийсь незбагненний жіночий інстинкт підказував їй, як поводитися з протилежною статтю, щоби закохати в себе усіх юнаків.

Ванд розповів, що одного разу і він мав необережність піддатись на її чари. На одній зі шкільних вечірок Меган підійшла до нього і несподівано сіла до нього на коліна.

"Ти такий гарний", - вимовила дівчина на фарсі, яка була його рідною мовою.

"Ти знаєш фарсі?" – вичавив із себе, зашарівшись, ошелешений юнак.

"Я готова його вивчити заради тебе", - вкрадливо відповіла Меган, і, променисто усміхаючись, зникла в натовпі однокласників.

Натхнений таким знаком уваги, Ванд наступного дня сам зробив спробу зблизитися з дівчиною. Однак у відповідь отримав здивування і холодну відчуженість. Він досі пам'ятає, яким це було ударом для його юного не загартованого 16-річного серця.

Меган до Гаррі: шкільний приятель розповів, як розбивала серця майбутня герцогиня Сассекська

Ще більш нищівного удару юна спокусниця завдала іншому хлопцю на ім'я Гейб. Вони зустрічалися доволі довго. Але згодом Меган зіграла роль в серіалі "Форс-мажори" і зловила зіркову хворобу. Вона відразу стала ігнорувати Гейба та обрубала всі його спроби відновити колишні стосунки.

Загалом, ці спогади про юність Меган Маркл характеризують нинішню герцогиню Сассекську, яка змусила свого чоловіка відректися від королівських регалій, не з кращого боку. З'ясувалося, вона доволі примхлива особа, яка звикла грати на слабкостях сильної статі. І, як показує приклад принца Гаррі, їй це блискуче вдається з усіма чоловіками, включаючи представників найблакитнішої крові.

Хоча подейкують, що сам принц Гаррі вже шкодує про те, що дозволив дружині кардинально змінити його долю. Нібито Гаррі вже зізнавався друзям, що сумує за Великобританією та військовою службою, яку він ніс у себе на батьківщині. Правда, Гаррі поки безпосередньо не звинувачує у цьому Меган Маркл, але це питання часу та еволюції відносин.