Місячний календар стрижок на лютий 2020 року: коли нова зачіска принесе вам удачу

Про те, що день стрижки впливає на її якість, знають, мабуть, усі. Адже напевно всім доводилося стикатися з ситуацією: начебто і перукар той самий, і крісло звичне, і ножиці такі, і ви та сама, а ось не вийшла стрижка, незважаючи на всі старання майстра. А іншим разом начебто все робиться похапцем, а волосся так лягло після стрижки, що вам самій хочеться зайвий раз затриматися біля дзеркала, аби помилуватися на себе, красиву.

Місячний календар стрижок на лютий 2020 року: коли нова зачіска принесе вам удачу - today.ua

Однак від того, в який день була зроблена стрижка залежить не тільки краса, але й інші, здавалося б, зовсім не пов'язані з цим речі. Втім, езотерики кажуть, що у всесвіті все взаємопов'язано, і все, що з нами відбувається – це лише логічний ланцюжок  подій. А тому одна і та сама стрижка, зроблена в різні дні, може принести вам як успіх, так і невдачі. Але ж ми всі хочемо бути успішними, авжеж? Тому варто ознайомитися з місячним календарем стрижок на лютий 2020 року.

В які дні стригтися не варто

1 і 2 лютого, які вже, на щастя, минули, були абсолютно неприйнятні для стрижок.

Що стосується 3 лютого, то в цей день також краще утриматися від походу в перукарню. Крім цього числа, намагайтеся обходити перукарню і в такі дні: 7, 8, 9, 12, 16, 17, 18, 19, 21. 24 і 26 лютого. Нічого доброго ні вашим волоссю, ні вашій кармі в ці дні стрижка не принесе. Серед них є навіть такі дні, наприклад, 12 лютого, коли стрижка може спровокувати хворобу, а 9 - лютого зіпсувати стосунки у сім'ї.

Місячний календар стрижок на лютий 2020 року: коли нова зачіска принесе вам удачу

Коли зі стрижкою краще почекати, але якщо дуже хочеться, то можна

Стрижка 10 лютого нічого не змінить у буденному ході речей, тобто цей день цілком нейтральний. І якщо вже вам дуже потрібно змінити свій імідж, то можете сідати в крісло перукаря. На наступний день, 11 лютого, не забороняється злегка підрівняти кінчики волосся, проте кардинально міняти імідж у цей день не варто. Те ж саме стосується і 15 лютого.

Мажете також стригтися 22 лютого. Однак врахуйте, що після стрижки в цей день волосся буде відростати із шаленою швидкістю, і вам доведеться через нетривалий час знову планувати візит до перукаря.

Місячний календар стрижок на лютий 2020 року: коли нова зачіска принесе вам удачу

У ці дні стригтися варто з різних причин

Стрижка 4 і 5 лютого буде надзвичайно сприятлива для зміцнення волосся.

Якщо ви зробите похід до перукаря 6, 13, 14, 20, 27 лютого, ви не тільки самі залишитеся задоволені своєю оновленою зачіскою, але й привернете увагу протилежної статі. Погодьтеся, це теж зовсім непогано.

Найкращі дні для стрижки

І нарешті, 23, 25, 28 та 29 лютого нова зачіска не лише додасть чарівності вашій зовнішності, але й буде сприяти розкриттю вашого потенціалу з усіх боків.

Місячний календар стрижок на лютий 2020 року: коли нова зачіска принесе вам удачу

Нагадаємо, раніше ми розповідали про зачіски, які здатні омолодити кожну жінку мінімум на 10 років.