Лоліта Мілявська розповіла, як їй вдалося схуднути: “Видаю усі секрети”

Лоліта Мілявська розповіла, як їй вдалося схуднути: "Видаю усі секрети" - today.ua

Лоліта Мілявська, якій у минулому році довелося пережити розлучення з чоловіком і дізнатися звістку про його зраду, зуміла відновитися після стресу не лише морально, але й фізично. Співачка привела себе у відмінну форму, і радує своїх шанувальників квітучим зовнішнім виглядом. Секретами стрункості і краси Мілявська вирішила поділитися зі своїми фантами в Instagram.

До нового року співачка геть змінилася і буквально розцвіла, скинувши разом із парою десятків кілограмів і пару десятків літ. Тим часом, як пише сама Лоліта, величезних зусиль їй це не вартувало. Хоча усьому передував похід до ендокринолога. Це співачка вважає обов’язковою умовою.

“Похід до ендокринолога, але потім, коли скинете зайве, краще використовувати різні засоби, щоб шкіра не провисала. Я все це використовую в поєднанні з масажем. Ефект ви бачили в пості з Дубая)”, – пише Мілявська.

Далі вона розповідає про секрети схуднення в своєму б’юті-блозі.

“Як добре, що мене зараз ніхто не бачить,- говорить Мілявська на камеру. – І коли я займаюся своїм б’юті, я стою одна у ванній. А тепер, дорогі шанувальники, одні пишуть – крем треба наносити знизу вгору, інші – згори вниз. Треті кажуть: приберіть волосся, тому що це неправильно. Четверті кажуть: та вона взагалі в спідній білизні і якийсь комбінезон натягнула на себе”, – каже співачка.

Далі вона демонструє баночки зі скрабами, які нібито наносяться на всі проблемні місця, і завдяки цьому досягається такий ефект – схуднення й підтяжка шкіри. Маніпуляції зі скрабами Мілявська продемонструвала на руці, щоб не роздягатися і не бентежити фанатів.

“Ось у мене зараз тільки спогади одні. Які-небудь острови, йдеш у СПА, приймаєш процедури. Порахуйте економію. Мінус квитки, проживання, готель, їжа, подарунки всім, СПА. Купив коробку, і все на собі робиш. Запах відчуваєте?”, – єхидно звертається Лоліта до глядачів.

При цьому вона розкриває ще один “рецепт” свого схуднення.

“Тут як камеру поставиш. Поставиш в одному положенні, ти худий. В іншому – відразу товстий. Ви ж запитували мої рецепти схуднення, ще один вам відкрила”, – говорить зірка.

Звичайно, всі розуміють, що скрабами там не обійшлося, а от похід до ендокринолога, мабуть, був, і він дуже важливий. Але, звичайно, фанатам Лоліти Мілявської не так важливий рецепт схуднення, як коментар від своєї зірки. Як завжди, з гумором і невичерпною фантазією.

“Лолушка, я професійний лікар косметолог, але ржу німагу))) нанось як хочеш, тобі можна))) Обожуля”, “Фігня, звичайно. Але Лоліта супер”, “Я начебто не фанат Вашої творчості і чому підписаний на Вас – теж загадка. Але Ви магічна”, “Лоліта, люба, Ви, як фенікс із попелу, після кожного розлучення тільки сильніше і красивіше. Щастя Вам”, – пишуть Лоліті шанувальники, що люблять свою зірку і з зайвою вагою, і без неї.

Нагадаємо, шаманка Олена Христафарида стверджує, що Лоліті Мілявській так не щастить із чоловіками через те, що на ній лежить родове прокляття. І якщо це прокляття не зняти, то співачку чекає незавидна доля.

Трудові книжки скасують, а пенсії перерахують: нова реформа торкнеться всіх
Кабінет міністрів України розробив і вже затвердив новий законопроект про правила нарахування зарплат, стажу, пенсій, а також про скасування паперових трудових книжок. Як буде працювати...
Хто очолить МВС після Авакова: “це лобі Саакашвілі”
Главі МВС Арсену Авакову, усе ж, готують заміну. Принаймні, Мережа вирує чутками про це. З різних джерел надходять імена різних кандидатів. Проте всіх їх об’єднує...
Статистика по коронавірусу в Україні: нових випадків зараження більше, ніж очікувалося
Кількість нових випадків зараження COVID-19 в Україні за останню добу знову перевищила позначку в 500 чоловік. З часу ослаблення карантину захворюваність коронавірусною інфекцією продовжує зростати....
Поминальна субота напередодні Трійці: що можна і що заборонено робити в цей день
Троїцька поминальна субота відзначається в цьому році 6 червня. У Православ’ї цей день хоч і святкується не так пишно, як Свята Трійця, але все ж...
Міністр Аваков показав свою силу в Раді: “Я не буду робити те, що ви хочете”
Арсен Аваков відбив нападки депутатів, звітуючи у Верховній Раді про роботу, виконану поліцією з розслідування найбільш резонансних справ. Міністру МВС випав вчора не найкращий день...