Кудрявцева розповіла про зради молодого чоловіка: “У мене немає ілюзій“

Лєра Кудрявцева поділилася подробицями спільного життя з хокеїстом Ігорем Макаровим, розповіла про загальну дитину, а також про зради чоловіка. Своїми одкровеннями популярна шоувумен поділилася в передачі "Альона, блін!".

Кудрявцева розповіла про зради молодого чоловіка: “У мене немає ілюзій“ - today.ua

Кудрявцева і Макаров офіційно одружилися у 2013 році. Хоча вони і до цього вже були у відносинах. Той, дошлюбний, період їхнього спільного перебування Лєра Кудрявцева пригадує з жахом. Каже, що між ними кипіли неабиякі пристрасті. Розлючена тендітна блондинка вибивала двері з петель і метала в чоловіка "літаючі тарілки" і навіть "літаючі сковорідки". Чи не кожен день вона, йдучи, спалювала мости між собою і молодим коханцем.

А після весілля все відразу вляглося, каже Лєра Кудрявцева. Вони стали схожі на тюленів, яким вже ліньки з'ясовувати стосунки, а просто хочеться прийти і притулитися до знайомого теплого боку.

Кудрявцева розповіла про зради молодого чоловіка: “У мене немає ілюзій“

Час від часу Мережа починає мусувати чутки про їхнє розлучення і про зради Макарова дружині. Спочатку вона дуже болісно ставилася до таких пліток, зізнається телеведуча. Потім просто перестала звертати на них увагу, а тепер вони у неї викликають лише посмішку.

При цьому Лера розуміє, що між ними 16 років різниці, і вона готова до того, що коли-небудь молодий чоловік захоче піти до молодої жінки.

"У мене немає ілюзій", - говорить телеведуча.

Вона також не розуміє жінок, які намагаються утримати чоловіків за допомогою дитини. Все одно ні до чого хорошого це не призведе. Люди до тих пір щасливі разом, доки вони люблять одне одного і хочуть бути разом. Тому Лєра Кудрявцева готова до того, щоб відпустити.

У будь-якому разі вони ніколи не стануть зовсім чужими одне одному людьми, тому що у них є спільна дочка. Маші зараз півтора рочки. Телезірка не приховує, що ця дитина вистраждана і вимолена нею. ЕКЗ вдалося лише з третьої спроби. Цьому передували гормональні уколи в живіт. При цьому Лера дуже боялася повторити трагічну долю Жанни Фріске (у Насті Заворотнюк тоді усе ще було гаразд). Вона просила, щоби дози гормонів були мінімальними. І все одно пам'ятає свій тваринний страх після кожного такого уколу.

"Я дика ссикунка в цьому плані, і, звичайно, потім два місяці просто бігала по лікарях", – зізналася Кудрявцева.

Кудрявцева розповіла про зради молодого чоловіка: “У мене немає ілюзій“

На щастя, лікарі нічого не виявили, і тепер вона трохи заспокоїлася.

Нагадаємо, сама телезірка провокує не менше пліток, ніж її молодий чоловік. Так, нещодавно Мережею поширився слух, що Лєра Кудрявцева має намір зійтися зі своїм колишнім бойфрендом Сергієм Лазарєвим. Мовляв, він уже зробив їй пропозицію.

ДЖЕРЕЛОdni.ru