Лєра Кудрявцева у розпалі нової пристрасті зовсім “забила“ на дитину

Лєра Кудрявцева, яка готується до нового етапу свого життя, зовсім перестала приділяти увагу своїй дитині Маші. Шлюб телеведучої зі спадковим хокеїстом Ігорем Макаровим, схоже, підходить до логічного завершення. Слідом за чоловіком, який зовсім перестав триматися домашнього вогнища, стала тікати з дому в товариство друзів та подруг і сама Лєра.

Лєра Кудрявцева у розпалі нової пристрасті зовсім “забила“ на дитину - today.ua

Ігор Макаров, очевидно, виявився не готовий до ролі батька сімейства, і Кудрявцева не змогла утримати його за допомогою дитини. Сама ж телезірка, подейкують, через сімейні негаразди, стала заглядати в чарку. А тут ще й невдача із грудним імплантом, що трапилася з нею під завісу минулого року. Імплант надірвався і став підтікати в навколишні тканини. Добре, що Лєра вчасно звернулася до лікарів, і її встигли врятувати.

Все це, звичайно, не кращим чином позначилося на стані жінки та її самооцінці. Але тепер, схоже, у житті Лєри Кудрявцевої все налагоджується. Зірці нібито зробив пропозицію її "колишній" Сергій Лазарєв, і пара вже готова з'їхатися.

Лєра Кудрявцева у розпалі нової пристрасті зовсім “забила“ на дитину

Не дивно, що у жінки голова пішла обертом від такої зміни подій, і вона трохи забула про свою доньку Машеньку. Дівчинка, звичайно, не залишена без нагляду. Нею займаються няні і репетитори, однак материнської уваги дитині явно не вистачає.  Адже жодна чужа "тітка" не зможе замінити дитині рідну люблячу душу. А мамі зараз займатися чадом немає часу.

Замість цього вона всучила дитині набір кольорового пластиліну, і Машенька захоплено займається "ліпленням". При цьому дитина сидить в одних лише трусиках на голій мармуровій підлозі. Можливо вона підігрівається, але на фото від мармуру віє холодом. Загалом, дитина залишена напризволяще, поки її зіркові батьки займаються влаштуванням особистого життя.

Лєра Кудрявцева у розпалі нової пристрасті зовсім “забила“ на дитину

Нагадаємо, Лєру Кудявцеву образило публічне висловлювання Михайла Боярського про пізнє материнство. Актор висловився, що народжувати дитину в пізньому віці – це придуркуватість. У відповідь телеведуча, яка народила свою доньку у 47 років, послала д'Артаньяна на усім відомі три букви.

ДЖЕРЕЛОvladtime.ru