Катастрофа Ан-26 під Харковом: курсант В'ячеслав Золочевський розповів, що його врятувало

Курсант В'ячеслав Золочевський - єдиний, хто вижив у катастрофі військового літака Ан-26 на Харківщині, розповів, що врятувало його від загибелі. Інакше, як дивом, це не назвати.

Катастрофа Ан-26 під Харковом: курсант В'ячеслав Золочевський розповів, що його врятувало - today.ua

В'ячеслав був одним з 20 курсантів, які в той вечір, 25 вересня, відправилися в політ - відпрацьовувати штурманські навички. Хлопці чекали цього дня з нетерпінням, адже піднятися в небо - зовсім не те, що сидіти за партами.

Хлопець може розповісти не все, що сталося після падіння і вибуху літака, тому що при падінні й ударі повітряного судна об землю він знепритомнів. Прийшовши до тями, він усвідомив, що лежить на землі, а навколо все горить.

Катастрофа Ан-26 під Харковом: курсант В'ячеслав Золочевський розповів, що його врятувало В'ячеслава при падінні літака, накрило частиною фюзеляжу, і таким чином він опинився наче в капсулі, всередині якої він був недосяжний для полум'я, що вирувало навколо нього. Завдяки цьому він встиг прийти до тями, перш ніж вогонь міг би дістатися до нього. Про чудесне спасіння курсанта, з його слів, розповів глава Харківської ОДА Олексій Кучер.

"Сьогодні я можу сказати, він додатково повідомив, що вцілів, бо перебував у певній "капсулі "з фюзеляжу, частиною літака прикрило, і тому вогонь не дістався до нього. Він прийшов до тями і зміг покинути літак, який горів», - розповів глава ОДА.

Вмить усвідомивши серйозність свого становища, хлопець вибрався з палаючих уламків. Зовні він побачив свого товариша, який був іще живий, але горів. В'ячеслав кинувся рятувати його, йому вдалося збити з нього полум'я, і згодом їх обох відвезла швидка допомога. Але його товариш, в якого було обпечено понад 90% тіла, на жаль, помер у лікарні наступного ранку.

Що стосується В'ячеслава, то лікарі оцінюють його стан як середньої тяжкості з позитивною динамікою. В'ячеслав спілкується з медперсоналом і рідними, а найближчим часом відвідати його дозволять друзям з університету.

З курсантом також окремо поспілкувалися слідчі, яким він повідав деякі деталі, що безпосередньо передували аварії літака. Однак поки цих відомостей не розголошують на загал, бо вони є таємницею слідства.

Нагадаємо, ще одного курсанта, який мав відправитися в той фатальний політ, в останню хвилину не допустили на борт літака .

ПриватБанк попередив про шахрайську схему з розіграшами в соцмережах
ПриватБанк попереджає своїх клієнтів, щоб вони не вірили фейковим розіграшам в соцмережах, за умовами яких потрібно пересилати якісь гроші на карту ба...
Українцям змінять умови виходу на пенсію: стаж подорожчає, пенсійний вік збільшиться
Виходити на пенсію в Україні з кожним роком ставатиме дедалі важче. Уже в 2021 році на пенсію в 60 років зможуть вийти лише ті, хто має 28 років стажу...
Курс долара в Україні не буде стабільним у найближчі п'ять років - МВФ
Долар в Україні в 2021 році подорожчає, проте у 2022 впаде в ціні. У найближчі п'ять років американська валюта буде коливатися в Україні в межах 27,2-...
В Україні по-новому рахуватимуть прожитковий мінімум: що це означає для громадян
В Україні хочуть кардинально переглянути методику розрахунку прожиткового мінімуму. У Раду вже внесли відповідний законопроект, який передбачає зовсім...
ПриватБанк відповів Ротаню, який заявив про вилучення грошей з його банківської комірки
ПриватБанк відреагував на заяву, зроблену головним тренером молодіжної футбольної збірної України, Русланом Ротанем. Банкіри відповіли своєму клієнтов...