Жінки непритомніють: чоловік Корольової Тарзан виклав оголене фото в Мережу

Наташа Корольова щоранку дивиться на те, що її чоловік, нарешті, зважився показати всім. Тарзан показав фото свого оголеного торсу в ліжку, чим невимовно порадував своїх шанувальниць.

Жінки непритомніють: чоловік Корольової Тарзан виклав оголене фото в Мережу - today.ua

"Ранковий вакуум...)", - підписав фото Сергій Глушко, очевидно натякаючи на вправу, яку він робить зранку в ліжку для поперечного м'язу живота.

Фото зроблено в напівтемряві і з такого ракурсу, що відразу й не розібрати, що на знімку. Схоже на ребус, який потрібно розгадати. До речі, деякі прихильниці чоловіка Наташі Корольової саме про це і написали.

"Довго не могла зрозуміти, що це? Потім второпала, коли побачила сосок, і чия це сторінка, тепер намагаюся розгледіти дітородний орган))))", "Я подумала-це гола жінка", "Подумала Волочкова", - пишуть фанатки.

Зрозумівши, що це, шанувальниці Тарзана, тут же стали хором захоплюватися мужніми формами чоловіка Корольової. Втім, головне-то він якраз цнотливо сховав у тіні.

"Нууу, Серьога, вмієш, ти, вакуумом хвилю сколихнути)))))). Талант! Ні, талантище", "Наташі пощастило!!!", "На таку красу можна милуватися ЩОРАНКУ", "Самотнім жінкам 100% впевнена важкувато дивитися на Ваш ранковий вакуум", "А 21 палець теж втягується до шлунку під час вакууму?))", - закидали репліками Тарзана.

Правда, серед цього потоку захоплення траплялися і суто прикладні запитання по суті.

"А що, вакуум можна робити і лежачи?!", "Цікаво мені це допоможе після пологів , народила пів року тому" – консультувалися користувачі Мережі.

Однак дісталося на долю красеня-чоловіка Наташі Корольової і чимало критики. Багатьом його "вакуум" не припав до серця. Розрядила ситуацію репліка однієї з відвідувачок сторінки.

"Ну ви даєте! Прям провокаційне фото для ідеальних людей . Зараз почнуться веселощі. Я за попкорном" - написала дівчина.

https://www.instagram.com/p/B7id12dIBTM/

Нагадаємо, з'ясувалася справжня причина розлучення Наташі Корольової з її першим чоловіком Ігорем Ніколаєвим. Виявляється, Ніколаїв у деяких місцях поступається Тарзану розмірами. Це і спровокувало розлучення подружжя.