Віру Брежнєву зацькували через зовнішність доньки: “Яка страшненька...“

Віра Брежнєва, яка відпочиває зі своєю родиною в Італії, несподівано зазнала критики недоброзичливців. Причому критика прийшла, звідки її не чекали: хейтери ополчилися на сім'ю зірки.

Віру Брежнєву зацькували через зовнішність доньки: “Яка страшненька...“ - today.ua
Фото

Чутки про розлучення Віри Брежнєвої та її чоловіка Костянтина Меладзе, які активно циркулювали в Мережі наприкінці минулого року, зробили зі співачки жертву, якій охоче співчувало більшість користувачів. Проте, як з'ясувалося, чутки про розлучення сильно перебільшені, а в зірковій родині панують мир і злагода.

Зокрема, Віра Брежнєва опублікувала у своєму Instagram підбірку фотографій, як вони з чоловіком та її молодшою дочкою Сарою відпочивають в Італії на гірськолижному курорті. Всі знімки заряджені позитивом, сім'я виглядає дуже щасливою і, здавалося б, прискіпатися немає до чого.

Проте недоброзичливці знайшли, за що зачепитися. Вони причепилися до різниці у віці між Брежнєвою та Меладзе (наче дотепер ця різниця була інша), а також до зовнішності молодшої Віриної доньки.

"Віра, ще не накопичила достатньо грошей, щоб перестати спати з папіками?" - пишуть їй у коментарі до фото з Меладзе.

Віру Брежнєву зацькували через зовнішність доньки: “Яка страшненька...“

Втім, якщо зауваження про різницю у віці неприємні, але їх ще якось можна списати на особливий менталітет та ущербність коментаторів, то в зауваженнях з дитиною вони явно перетнули червону лінію.

"Яка дочка страшна, навіщо такі фото викладати», «Це дочка? Яка страшненька!", - злостивлять хейтери.

При цьому про зовнішність дочки Віри Брежнєвої є ще гостріші коментарі. Крім того, деякі зауважили, що на дітях красивих і талановитих людей природа нерідко відпочиває.

Все це дуже схоже на кимось сплановане цькування, тому що насправді десятирічна Сара виглядає цілком симпатичною дитиною.

Віру Брежнєву зацькували через зовнішність доньки: “Яка страшненька...“

Нагадаємо, мова йде про знімки, які Віра Брежнєва опублікувала з відпочинку в Італії. У коментарі до фото співачка ділиться враженнями від відпочинку і радіє, що вони так насичено проводять час усією родиною.

Пологи в Україні стрімко дорожчають: народження малюка в 2021 році обійдеться майже в 200 тисяч
МОЗ України має намір збільшити вартість медичної допомоги при пологах у 2021-му році. За народження дитини доведеться викласти величезні гроші. Подро...
В Україні різко подорожчали яблука: чи варто чекати зниження вартості фруктів розповіли аналітики
В Україні вартість яблук досягла трирічного максимуму. Чому фрукти, які у великих кількостях вирощують місцеві фермери, коштують дорожче, ніж привезен...
Ощадбанк відзвітував про мільярдний прибуток за 8 місяців 2020 року
Ощадбанк відзвітував про прибуток за вісім місяців 2020 року, і цифри перевищили всі очікування Нацбанку. Частка ОВДП в активах держбанку зросла до 42...
Підвищення тарифу на електроенергію з 1 жовтня не буде: В Міненерго розвінчали фейк про подорожчання електрики
Міненерго підготувало для українців втішну звістку: незважаючи на те, що вже у всіх ЗМІ анонсували підвищення тарифу на електрику, з 1 жовтня ціна на ...
ПриватБанк блокує карти клієнтів через неіснуючі скарги: всі подробиці
ПриватБанк в черговий раз заблокував клієнту доступ до його грошей з незрозумілої причини. За словами клієнта, всі карти в один момент банк заблокував...