Гороскоп на 18 лютого від Павла Глоби: у Овнів можливі проблеми з грошима, а Терезам потрібно бути рішучими

Гороскоп на 18 лютого від Павла Глоби: у Овнів можливі проблеми з грошима, а Терезам потрібно бути рішучими - today.ua

Гороскоп на вівторок, 19 лютого 2020 року, обіцяє всім дуже непростий день. Втім, він може виявитися не складним, якщо відмовитися у цей день від необдуманого ризику та авантюр. Загалом цей день для всіх буде не дуже сприятливим. Проте нічого страшного не повинно статися.

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

У Овнів можуть в цей день виникнути деякі фінансові проблеми. Причому вони втрутяться у відносини з найближчими людьми. Не дайте грошам зіпсувати ваші добрі стосунки.

Телець

У Тельців можливе сьогодні романтичне побачення, яке принесе вам обом задоволення. На роботі ймовірні дрібні претензії керівництва через якість виконаного завдання, але ця проблема не зробить погоди.

Близнюки

Близнюків з самого ранку здолає лінь, і щоб приступити до роботи вам знадобляться зусилля. Однак це зробити потрібно. Бо у вас весь поточний тиждень в основному піде на те, щоби закріпити свої позиції на роботі.

Рак

Ракам несподівано може простягнути руку допомоги колишній друг, на стосунках з яким ви вже поставили хрест. Та виявилося, стара дружба не іржавіє, і ця людина щиро вам віддана. Ви відновите дружбу з нею.

Лев

У Левів сьогодні буде непоганий день. В першу чергу вам випаде можливість просунутися в професійному плані. Можливо, на кар’єрі це відразу не позначиться, але вам вдасться знайти для себе джерело нових знань, яке вам дуже знадобиться.

Діва

Діви сьогодні будуть зайняті вирішенням якогось украй важливого питання, яке виникне несподівано, проте без його рішення вам не вдасться рухатися далі. Це зажадає від вас концентрації сил. Тому ні на що інше енергії вже не залишиться.

Терези

Терезам сьогодні випадає зробити рішучий крок. Можливо, відмовитися від послуг людини, з якою ви давно пов’язані, проте останнім часом ви стали обтяжуватися цими відносинами. Тут слід проявити рішучість і розрубати цей вузол.

Скорпіон

Скорпіони будуть щасливі в роботі. Сьогодні у вас може утворитися в колективі група підтримки, яка допоможе вам не лише морально, але й своїм сприянням у вирішенні завдань, які вимагають колективних дій.

Стрілець

Стрільцям сьогодні – саме час зайнятися складанням плану на майбутнє. Зірки сприятимуть вашому знаку Зодіаку в досягненні мети, однак ви повинні проявити активність, а не чекати, коли доля  сама піднесе вам свої дари.

Козеріг

Козерогів сьогодні очікують приємні моменти, пов’язані з визнанням їхніх заслуг. Можливо ви поки не отримаєте від цього жодної матеріальної вигоди, однак прості слова подяки іноді бувають цінніше за гроші.

Водолій

У Водоліїв сьогодні ідеальний день для того, щоби перегорнути нову сторінку життя. Скоріше за все це буде пов’язано з відмовою від шкідливої звички або початком якогось нового серйозного захоплення. Наприклад, ви почнете відвідувати тренажерний зал або курси іноземної мови.

Риби

Рибам вже не вперше приносять відчуття душевного дискомфорту думки про власну неповноцінність. Ви чомусь вирішили, що ви поступаєтеся іншим. Що ви менш розумні, менш привабливі, менш щасливі. Женіть від себе такі думки геть і терміново вчіться себе любити, адже без цього – ніяк.

Свято 10 квітня: в день Стефана чудотворця молилися про зцілення і стежили за погодою
Традиційно 10 квітня Православна церква святкує день Стефана чудотворця, який з самої юності присвятив своє життя Богові, прийнявши чернечий постриг. Стефан був настоятелем Триглійського монастиря,...
Гороскоп на 10 квітня від Павла Глоби: багатьом ця п’ятниця принесе несподівану радість, а для когось змінить хід долі
Гороскоп на п’ятницю, 10 квітня 2020 року, обіцяє день, повний гармонії і незрозумілого відчуття щастя. Правда з ранку, він може бути трохи тривожним, проте до...
Композитор Ігор Ніколаєв подякував Зеленському за своє одужання
Ігор Ніколаєв виписаний сьогодні з лікарні у Комунарці. З такої нагоди зраділий маестро вибухнув вдячним постом у себе в Instagram, в якому він згадав своїх...
Каменських у костюмі, Потап у жіночій сукні – як у зірок “їде дах” на карантині
Настя Каменських і Потап розважили своїх шанувальників забавним відео, на якому вони обмінялися одягом. Настя Каменських з’явилася в костюмі Потапа, а Потап – в її...
Тест на уважність: знайдіть 7 відмінностей на картинках, які бачать не всі
Відмінна головоломка, яка допомагає не тільки перевірити свою уважність, але і підвищити самооцінку. Адже мало хто здатний виявити всі 7 відмінностей на цих картинках. Якщо...