Принц Гаррі і Меган Маркл попрощалися з королівським життям

31 березня 2020 року Принц Гаррі і Меган Маркл попрощалися з королівським життям. З нагоди цього переломного моменту в своїй долі герцоги Сассекські написали для всіх своїх шанувальників послання в Instagram.

Принц Гаррі і Меган Маркл попрощалися з королівським життям  - today.ua

Меган Маркл і Принц Гаррі починають нове життя, в яому вони вже не будуть виконувати обов'язки старших членів королівської сім'ї Великобританії. Відтепер герцоги Сассекські будуть самі заробляти і оплачувати охорону, самі вирішувати, чим займатися. І, здається, що молодший онук Єлизавети II з дружиною вже багато чого для себе вирішили.

У своєму мікроблозі в Instagram принц Гаррі і Меган Маркл опублікувала прощальний пост.

«Як ми всі можемо відчувати, світ у цей момент здається надзвичайно крихким. Тим не менш, ми впевнені, що у кожної людини є потенціал і можливість змінити ситуацію—як це зараз видно по всьому світу, в наших родинах, в наших громадах і на передовій лінії—разом ми можемо зробити набагато більше.

[embed]https://www.instagram.com/p/B-XTsETJsU0/[/embed]

Зараз найважливіше - це здоров'я і благополуччя всіх людей у всьому світі та пошук рішень для багатьох проблем, що виникли в результаті цієї пандемії.

Дякую за підтримку, натхнення і загальну прихильність добра в світі. Ми з нетерпінням чекаємо можливості возз'єднатися з вами найближчим часом! А до тих пір, будь ласка, бережіть себе і один одного.

Гаррі і Меган»

Принц Гаррі і Меган Маркл попрощалися з королівським життям Як відомо, подружжя герцогів Сассекських прийняли рішення скласти з себе королівські обов'язки, вони забрали сина Арчі і поїхали жити в Канаду. Після перебралися до Каліфорнії. Однак принц Гаррі і Меган Маркл не мають наміру зациклюватися на своїй сім'ї, вони планують незабаром зосередитися на допомозі людям, працюючи у своїх благодійних організаціях.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Королева Англії Єлизавета II терміново змінила місце проживання, після того, як в одного з працівників Букінгемського палацу був діагностований коронавірус.