Діма Білан звернувся до своїх прихильників із лікарняної палати: “Це мій останній захід”

Діма Білан звернувся до своїх прихильників із лікарняної палати: "Це мій останній захід" - today.ua
Loading...

Діма Білан проводить час на лікарняному ліжку. Минулий рік видався для російської знаменитості не найвдалішим. У середині року він отримав складний перелом ноги і досі поневіряється з його наслідками.

У минулому році співаку довелося поставити в ногу титанову пластину для фіксації поламаної кістки, щоб вона краще зросталася. Тому відпрацьовувати всі свої репетиції та виступи артистові довелося з тростиною під незгасаючий біль у покаліченій нозі. Загалом, Діма Білан опинився не в найкращій своїй формі, що породило чимало чуток про його наркотичну залежність та інші вади. Однак насправді, в усьому винна його кістяна нога, стверджує співак.

У своєму Instagram він опублікував фото з лікарні із розлогим коментарем до нього. У ньому Діма Білан розповів про все, що йому довелося пережити за минулий рік.

“Привіт ))) мені, якщо чесно, вже неабияк набрид подібний контент а-ля "я такий весь нещасний!" але ні-Це мій останній захід в хірургію! у минулому році у мене було 2 операції ( і була це не тільки нога )!!! А через зламану ногу як же я намучився працювати з паличками – так тросточками в технологічно насиченому складному шоу , де мені доводилося переміщатися дуже багато в складних підвісках ,польотах тощо, я вже мовчу про побут – це було вирви мозок ! Як же я радий, що говорю про це в минулому часі!!! Я чесно працював у минулому році, і я чесно втомився від минулого року!!! Так, 19-й був дуже багатим на події, перемоги та зростання і плани ,які перекочували в 20-і !!! Але Господи, не хочу я більше таких форс мажорів, які повністю перевертають твоє звичне життя! Загалом все погане в минулому, друзі!!! Зараз знімаю титанову пластину з дев’ятьма шурупами! Так що свою січневу відпустку провів у підготовці до операції та відновлення! Але зате я багато чого придумав і вже точно втілю в життя чого б мені Це не коштувало !!!!! І вже sorry, що часто не з’являвся, наповнювався і надихався ідеями ! !!!! Окремий привіт всім моїм слухачам і відданим шанувальникам , які таааак потужно мене підтримували , я вас неймовірно ціную і відчуваю , хоч буваю і небагатослівний періодами! Моє вам шанування, кохані люди ! В кінці січня я буду вже бігати , так що тури , концерти все в силі!!! “– співак звернувся до своїх шанувальників.

Ті, звичайно ж, відразу відгукнулися на біди улюбленого співака і постаралися його всіляко підтримати. Вони написали Білану чимало теплих слів, подякувавши за його творчість і запевнивши у своїй відданості.

“Здоров’я Вам, Діма!!!Ви нам потрібні!” “Діма, рада новинам ! Так, нехай все вийде у новому році! І найголовніше -дорогоцінне Здоров’я! А всі віддані серці, що слухають і чують, завжди поруч”, “Ну ось…розвели вогкість…”, “Не думай!!!!! Я на перший ряд квиток придбала”, – підбадьорили артиста його фанати.

View this post on Instagram

Привет ))) меня, если честно,уже изрядно укачало* от подобного контента а-ля -" я такой весь несчастный !" но нет -Это мой последний заход в хирургию! в прошлом году у меня было 2 операции ( и была это не только нога ) !!! А Из-за сломанной ноги как же я намучился работать с палочками -да тросточками в технологически насыщенном сложном шоу , где мне приходилось перемещаться архи много в сложных подвесах ,полетах и тд , я уже молчу про быт – это было вырви мозг ! Как же я рад что говорю об этом в прошедшем времени 😀😀😀!!! Я честно работал в прошлом году и я честно- устал от прошлого года !!! да, 19 й был очень богатым на события, победы и рост и планы ,которые перекочевали в 20 й !!! Но Господи , не хочу я больше таких форс мажоров, которые полностью переворачивают твою привычную жизнь ! В общем все плохое в прошлом , друзья !!! Сейчас снимаю титановую пластину с девятью шурупами ! Так что свой январский отпуск провёл в подготовке к операции и восстановлении ! но зато я много чего придумал уже и точно воплочу в жизнь чего бы мне Это ни стоило !!!!! И уж sorry, что часто не появлялся, наполнялся и набирался идеями ! !!!! Отдельный привет всем моим слушателям и преданным поклонникам , которые таааак мощно меня поддерживали , я вас невероятно ценю и чувствую , хоть бываю и немногословен периодами ! Моё к вам почтение , любимые люди ! ❤️ в конце января я буду уже бегать , так что туры , концерты все в силе !!! билан #димабилан #биланперезагрузка #жизньпрекрасна )

A post shared by Dima Bilan (@bilanofficial) on

Нагадаємо, в Мережі з’явилося відео, як тепло воркують один з одним Діма Білан і Сергій Лазарєв. Все б нічого, та тільки обох чоловіків вже давно підозрюють у нетрадиційній сексуальній орієнтації. Тому деякі користувачі Мережі угледіли в їхньому спілкуванні нелише дружні обійми.

Шлюб буде складним: астрологи назвали трійку чоловічих імен з тяжкою долею
Астрологи вважають, що імена можуть впливати на характер людини, її емоційний стан, на її здоров’я і на долю в цілому. Існує навіть підбірка імен, яких...
Волочкова спивається на очах: “Б’ється головою в гримерці”
Анастасія Волочкова п’є не зупиняючись. Останнім часом балерину практично не бачили тверезою. У колишньої прими Маріїнки і Большого – жорстока алкогольна залежність. Про це розповіла...
Білий манікюр 2020: останні тенденції модного дизайну (фото)
Манікюр, за основу якого взято білий колір, завжди буде виглядати на нігтях елегантно і ніжно. Мінімалізм зараз в моді. Класичний білий манікюр на нігтях будь-якої...
Сирники з бананом: рецепт для тих, хто стежить за здоров’ям і фігурою
Навіть тим, хто сидить на дієті, не забороняється ласувати смачними десертами. Головне, щоб вони були безпечними для здоров’я і фігури. Сирники з бананом складаються з...
Остапчук відкрито принизив підписників у Мережі: “Ти закомплексована, меншовартісна дурепа…”
Володимир Остапчук, особисте життя якого стало однією з топових тем в українському сегменті Мережі, затіяв відкриту суперечку зі своїми підписниками. А приводом до конфлікту стало...