ДТП з Єфремовим: на суді розкрилися пікантні подробиці особистого життя загиблого

У справі про летальну ДТП за участю актора Михайла Єфремова розкрилися нові подробиці. Незважаючи на те, що все, здавалося б, давно вже обглодано адвокатами, потерпілими і журналістами, проте, раз у раз виникають факти, невідомі раніше.

ДТП з Єфремовим: на суді розкрилися пікантні подробиці особистого життя загиблого - today.ua

На вчорашньому засіданні, 17 серпня, адвокат актора Ельман Пашаєв намагався домогтися для Єфремова пом'якшення запобіжного заходу, випрошуючи для нього право на щоденну двогодинну прогулянку на свіжому повітрі. Але суд не взяв до уваги клопотання адвоката, залишивши для актора, як і раніше, під цілодобовим домашнім арештом.

Крім того, суд розглядав клопотання цивільної дружини загиблого, Ірини Стєрхової, про визнання її потерпілою. Жінка не може змиритися, що всю матеріальну компенсацію за загиблого отримає його колишня сім'я, з якою він вже давно не жив, а от їй не дістанеться нічого.

Однак тут закон грає проти неї. Загиблий водій Сергій Захаров юридично перебував у шлюбі зі своєю колишньою дружиною. А відносини зі Стєрховою ніде не зафіксовані ніякими документами.

ДТП з Єфремовим: на суді розкрилися пікантні подробиці особистого життя загиблого Цивільна дружина привела до суду свідка - свою подругу, яка пролила світло на стосунки Ірини з Захаровим. Він жив у неї вдома останні 22 роки. При цьому останні 10 років, розповідає подруга, Стєрхова практично була у чоловіка на утриманні. Він всіляко піклувався про неї: регулярно возив її на море, оплачував її лікування в санаторіях. А вона, в свою чергу, облаштовувала його побут. Загалом, це були нормальні подружні стосунки, які будувалися на взаємному коханні і турботі.

Але адвокат Михайла Єфремова висловився категорично проти визнання Стєрхової потерпілою.

"Якщо це була зразкова сім'я, чому вона не дала йому московську реєстрацію? Вона що, не знала, що московська пенсія вдвічів більше рязанської? Якщо було почуття, чому не звернулися в РАГС?", - резонно звернувся адвкокат до Ірини та її свідка-подруги.

До того ж він звернув увагу суду, що в російському законодавстві немає такого поняття, як цивільна дружина і цивільний шлюб. Є поняття "коханка" і "співмешканка". Однак ні те, ні інше не дає їй підстав вважатися потерпілою.

Але остаточно "добили" суд не ці аргументи Пашаєва, а виписка з домової книги, представлена другою адвокатесою актора, Єлизаветою Шаргородською. Виявляється, Захаров знімав у Ірини Стерхової кімнату за гроші.

Таким чином, суд не визнав жінку ще однією потерпілою у справі про ДТП. Список потерпілих залишається тим самим: юридична дружина Сергія Захарова, їхній спільний син, а також син загиблого від першого шлюбу і його старший брат. Вони вчотирьох сумарно претендують на 16 мільйонів рублів.

Оля Полякова кардинально змінила імідж
Епатажна українська співачка Оля Полякова продовжує експерименти зі своєю зовнішністю. Виконавиця вже встигла приміряти кілька несподіваних образів, к...
На верхівку головної ялинки України встановили величезний жовтий капелюх
Величезну капелюх золотисто-жовтого кольору вже встановили на верхівці головної ялинки України на Софійській площі в Києві. Несподіване дизайнерське р...
Вчені з США назвали продукти, які блокують розмноження коронавіруса в організмі
Група вчених із США в ході проведених досліджень з'ясували, що ряд продуктів харчування блокують можливість коронавіруса до розмноження. Якщо в період...
Фото Тіни Кароль з новим залицяльником викликало суперечки в Мережі
У Мережі з'явилося фото, на якому Тіна Кароль зображена поряд з актором і телеведучим «Сніданок.Віхідній» на 1+1 Олександром Поповим. Знімок розділив ...
ПриватБанк дав своїм клієнтам інструкцію по боротьбі з шахраями
Клієнти ПриватБанку часто скаржаться на дзвінки від інтернет-шахраїв, які намагаються заволодіти їхніми грошима, отримавши будь-якими способами доступ...