Адвокат Михайла Єфремова розповів, які муки терпить хворий актор: “Ця хвороба не лікується“

Адвокат Михайла Єфремова, якого звинувачують у смертельному ДТП, скоєному під впливом алкоголю і наркотиків, розповів сьогодні в суді про хворобу свого підзахисного.

Адвокат Михайла Єфремова розповів, які муки терпить хворий актор: “Ця хвороба не лікується“ - today.ua

Як відомо, 11 серпня акторові стало погано прямо в залі суду. Напередодні йому також сильно нездужалось. Рідні навіть змушені були двічі викликати до нього швидку допомогу. Лікарі швидкої діагностували у нього передінсультний стан, проте від госпіталізації Єфремов у той день відмовився. Наступного дня він відправився на засідання суду. Втім, відправився - не зовсім те слово. З машини, в якій його доставили до Пресненського суду, актора вже практично виймали і волокли його попід руки сходами. Уже в залі суду в нього стала плутатись мова, і Єфремов знепритомнів. Викликана швидка забрала актора в лікарню у непритомному стані.

Однак у Боткінській лікарні, куди його відвезли, Єфремов на диво швидко оклигав. Вже наступного дня, за свідченнями очевидців, він цілком виразно розмовляв і був доволі бадьорий. Правда, сам ще не пересувався, його возили на кріслі-каталці. А вже 14 серпня, Єфремова виписали додому. При цьому стало відомо з неоголошеного джерела, що порушення мозкового кровообігу, тобто інсульту, у нього не було. Був просто стрибок тиску через стеноз судин.

Втім, сьогодні на суді, де розглядали клопотання Єфремова про ослаблення йому запобіжного заходу, його адвокат Ельман Пашаєв заявив, що в лікарняній виписці написано, що актор все-таки пережив інсульт. Михайло Єфремов і його захист просять суд послабити йому запобіжний захід, дозволивши щоденні двогодинні прогулянки на свіжому повітрі.

Адвокат Михайла Єфремова розповів, які муки терпить хворий актор: “Ця хвороба не лікується“ Відстоюючи свого підзахисного, Ельман Пашаєв щедро сипав медичними термінами.

"У Михайла Єфремова крім порушення мозкового кровообігу виявлена хронічна обструктивна хвороба легенів. Це вкрай серйозний діагноз. Батько Єфремова помер від цієї хвороби, позаяк йому вчасно не надали медичну допомогу", - заявив в суді Пашаєв.

Правда, журналісти Telegram-каналу "НеМалахов" тут же покопирсались у відкритих джерелах і з'ясували, що ХОЗЛ - не така вже й летальна хвороба, як лякав присутніх адвокат. Виявляються, на нею хворіють всі ув'язнені в Росії. І летально вона закінчується лише тоді, якщо її не лікують і не вживають відповідних препаратів.

"Від ХОЗЛ помирають, тільки якщо не приймають запропоновані медикаменти. Ну, або мішають таблетки з алкоголем", - написав Telegram-канал.

До того ж, Михайло Єфремов має проблеми з легенями з дитинства. Ще в юні роки мати возила його на Ризьке узмор'я подихати цілющим сосновим повітрям. А пізніше він сам прикупив собі в Юрмалі два будинки, щоб їздити "дихати". Водночас, усі ці проблеми з легенями ніколи не заважали йому безбожно пити і вживати наркотики. І тільки ось зараз, коли над актором нависла загроза реального тюремного терміну, йому стало зовсім не під силу.

Розглянувши прохання потерпілого, суд вирішив відхилити її. Єфремова, як і раніше, залишили під цілодобовим домашнім арештом.

Ольга Бузова кинула Манукяна, звинувативши в насильстві і зрадах: «Людина творить страшні речі»
Ольга Бузова і Давид Манукян більше не разом. Про це оголосила екс-ведуча реаліті-шоу «Дом-2». Також співачка розповіла про те, як над нею знущався ко...
Рак боїться цієї рослини, як вогню: бергамот здивував несподівано відкритою властивістю
Рак - мабуть, найстрашніше, що може трапитися з людиною. Не випадково на боротьбу з цією недугою витрачаються величезні сили і засоби. Та, на жаль, ус...
Наталя Могилевська показала перші прикраси зі своєї ювелірної колекції
Наталя Могилевська заінтригувала шанувальників новиною про запуск мерча, навіяного їй композицією і кліпом «Натусик». Артистка показала перші іменні п...
В Україні субсидії вже не встигають за комуналкою: усім державної допомоги не вистачить
Прості арифметичні порівняння і розрахунки показують, що в Україні субсидія дістанеться не всім, хто її потребує. З 1 січня в країні виросли тарифи на...
Батькова копія: Катерина Кухар здивувала знімками доньки
Катерина Кухар з чоловіком і дітьми закінчують свою казкову відпустку на райських островах. Зірка демонструвала красу вілли, в якій вона зупинилася з ...