Справа про ДТП Єфремова: з'явився фотофакт, що в момент аварії не він був за кермом свого джипа

У справі про летальну ДТП за участю Михайла Єфремова з'явився свідок, який може все змінити. Адвокат актора Ельман Пашаєв привів свого таємного свідка, в якого є фотодоказ, що актор не винен.

Справа про ДТП Єфремова: з'явився фотофакт, що в момент аварії не він був за кермом свого джипа - today.ua

Цим свідком виявився такий собі житель Іваново Олександр Кобець. Фото, зроблене чоловіком відразу після аварії, нібито доводить, що в машині Єфремова, була, принаймні, ще одна людина. Відразу після аварії, стверджує свідок, ця людина вийшла з "пасажирської сторони". Причому ця людина набагато молодше за Єфремова, у неї не сиве волосся. Саме ця людина була за кермом машини - каже Кобець.

Справа про ДТП Єфремова: з'явився фотофакт, що в момент аварії не він був за кермом свого джипа Олександр Кобець

Якщо це дійсно так, то це докорінно міняє справу. І тоді її потрібно відправляти на дорозслідування, аби з'ясувати, хто ж був в машині Єфремова, і хто справжній винуватець події.

Тим часом, потерпілі у справі заявили, що Пашаєв підкуповує свідків, які можуть давати перекручені факти, намагаючись вигородити Єфремова. Адвокати потерпілих заявили про те, що цей факт потрібно долучити до справи. Однак суд їм у цьому відмовив.

Як з'ясувалося, Олександр Кобець сліпий на одне око. Але тим не менше свідок абсолютно впевнений, що Єфремов був на місці пасажира, а за кермом знаходився інший чоловік.

"Я бачив обличчя людини за кермом. Він росіянин", - каже свідок.

Але в такому разі виходить, що сам Єфремов вигороджує можливого винуватця аварії. Сам-то він не говорить, що з ним хтось був. Але тут на допомогу чоловікові прийшла його п'ята дружина Софія Круглікова. Жінка стверджує, що її чоловік, напившись, страждає безпам'ятством.

"До 200 грам - він абсолютно нормальна людина. А далі він починає втрачати мозок. Безглузді ідеї в голові з'являються, - стверджує дружина Єфремова і тут же спохвачується: - Але п'яним за кермо він ніколи не сідав".

Отже, справа про ДТП, яка спочатку здавалася зрозумілою, мов таблиця множення, перетворилася на темний ліс. Тепер вона більше нагадує не зіткнення фактів, а боротьбу домислів і припущень. Тим часом, сам Михайло Єфремов, за свідченнями очевидців, поводиться удавано байдуже. Він уткнувся в молитовник, яким наділила його богомольна п'ята дружина, і тихенько читає псалми.

Нагадаємо, в ході суду також стали відомі подробиці особистого життя загиблого водія Сергія Захарова . Там теж не все так просто. Сім'ю небіжчика дружною назвати не можна. Родичі змагаються один з одним у "званні" найбільш потерпілого, щоби дістати якомога більшу суму компенсації.

Прогноз погоди до середини тижня: сніг та дощі накриють всю територію України
В Україну йде справжня зима, ще не закінчилася осінь, а сніг і морози вже спостерігаються майже у всіх регіонах країни. Прогноз погоди до середини тиж...
Ощадбанк втрачає клієнтів через неякісне обслуговування
Ощадбанк останнім часом став об'єктом невдоволення багатьох клієнтів. Люди, які обслуговуються цією фінансовою установою, скаржаться на неякісний серв...
Абонплату за газ у 2021 році перерахують: що зміниться в платіжних квитанціях
В Україні плата за доставку газу в будинки споживачів не є постійною, вона буде змінюватися, виходячи з обсягів споживання блакитного палива протягом ...
У бюджеті на 2021 рік Кабмін планує скоротити дотацію Пенсійному фонду
У доопрацьованому проекті бюджету на 2021 рік Кабмін пропонує скоротити витрати на Пенсійний фонд. Фінансування ПФ планують зменшити на 8,5 мільярда г...
В Україні знизилося число нових випадків COVID-19 - статистика МОЗ за останню добу
Нові дані по захворюваності в Україні на коронавірус за останню добу оприлюднили в МОЗ. Кількість нових випадків значно знизилася, в порівнянні з попе...