Дан Балан на “Голосі країни” спровокував Тіну Кароль на ревнощі

Дан Балан на "Голосі країни" спровокував Тіну Кароль на ревнощі - today.ua

Тіна Кароль, яка досі загадково мовчала про своє ставлення до молдавського співака Дана Балана, нарешті, видала свої справжні почуття. На “Голосі країни” вона зізналася перед усім залом, що ревнує Балана.

Вирвати таке визнання у Тіни Кароль змогла співачка із Санкт-Петербурга Васіліса Старшова. Дівчина настільки енергійно виконала пісню Complicated, що викликала в залі справжній шторм і неприховане захоплення Дана Балана. Саме він першим розвернув своє крісло до конкурсантки. Навіть більше, темпераментний Дан Балан зіскочив зі свого тренерського місця і кинувся підтанцьовувати виконавиці.

Один за одним, до Васіліси розвернулися й інші тренери. Останньою це зробила Тіна Кароль і застала якраз той момент, коли Балан і Старшова гаряче обіймалися на сцені. Обличчя української зірки у цей момент не змогло приховати справжні почуття. На ньому виразно читалися ревнощі.

Запальна гостя із Петербурга влаштувала баттл між тренерами і в підсумку, сповна насолодившись ефектною паузою, обрала Дана Балана. Після цього між зірковими тренерами відбувся обмін репліками, який дуже багато прояснив.

“Тіна, ти не ревнуєш?” – запитала Настя Каменських.

“Так, я ревную, так” – без тіні награності відповіла Тіна.

При цьому на обличчі Кароль були написані справжні почуття: гіркота, образа, беззахисність.

“Так прикольно, ти така інша”, – не змогла приховати свого здивування Настя.

Здається, Дан Балан не готовий був почути таке зізнання від Тіни. А можливо, досвідчений серцеїд просто добре знає, на яких струнах жіночого серця можна грати.

“Ти збентежила мене вперше за багато років”, – відповів Тіні Кароль молдаванин.

“Дан, що у вас відбувалося з Тіною між сезонами? – запитав Монатік.

“Нові почуття, я раніше ніколи такого не відчував. Це з’явилося і мене надихнуло. Я написав цілий альбом. Він у цьому році вийде, і ви дуже скоро почуєте це”, – підігрів інтерес Балан.

“Тобто, альбом присвячується Тіні?” – уточнив Монатік.

“Ми з нетерпінням чекаємо. Я нічого не знала”, – розгублено заявила Тіна Кароль, на обличчя якої поступово став повертатися звичний вираз.

“Тіна Кароль, коли вона поруч, я гублюся”, – “добив” українську поп-діву остаточно молдавський виконавець.

Нагадаємо, ще до початку нового, десятого сезону “Голосу країни” відносини між Тіною Кароль і Даном Баланом були однією з основних інтриг. Вони займали уми українців не менше, ніж саме шоу. Тому організатори конкурсу подбали, щоб Кароль і Балан неодмінно були у тренерському складі.

Каменських помітно постаріла: яку деталь запримітили шанувальники на фото
Настя Каменських і до карантину ділилася зі своїми підписниками фотографіями без макіяжу. Артистка не соромиться своєї зовнішності, активно займається спортом і демонструє результати свого схуднення...
Один з найпопулярніших в Україні антисептиків виявився неефективним в боротьбі з коронавірусом
Антисептики стали предметом першої необхідності серед українців на тлі поширення коронавірусу. При цьому одним з найпопулярніших в Україні антисептиків є хлоргексидин. Саме цей засіб колишня...
Коли закінчиться пандемія коронавіруса – астрологи дали прогноз
Карантин, тривожні новини в ЗМІ про кількість нових випадків зараження смертельним коронавірусом, лякаючі прогнози експертів… Все це нагнітає страх і панічні настрої. Проте астрологи рекомендують...
Рецепт смачного плову нашвидкуруч: здивуйте близьких вишуканим обідом
Плов – це східна страва, яку кожна господиня готує по-своєму, додаючи свої секретні інгредієнти. Ми пропонуємо вам рецепт смачного і ароматного плову, який ви зможете...
Названо фрукт, який допоможе позбутись бронхіту і хвороб легенів
Бронхіт і захворювання легенів є дуже розповсюдженими в нашій країні. Причиною тому зазвичай стають шкідливі звички і погана екологічна ситуація. Але медики назвали простий фрукт,...