Колишній начальник ДАІ України Єршов затриманий у Києві за п'яну їзду

Олександр Єршов, що кілька років тому працював у керівництві Департаменту ДАІ, а також деякий час очолював ДАІ України, був затриманий за порушення ПДР.

Колишній начальник ДАІ України Єршов затриманий у Києві за п'яну їзду - today.ua

Про затримання колишнього високопоставленого чиновника, який, до того ж, був головним охоронцем порядку на українських дорогах, повідомили активісти руху PITBULL KIEV. Вони помітили нетверезого чоловіка поруч з одним із нічних закладів столиці. Втім, у тому, що він був нетверезий, немає нічого протизаконного. Однак цей чоловік сів за кермо Rang Rover і рвонув з місця.

Побачивши таке кричуще порушення, активісти кинулися за ним, не забувши при цьому викликати поліцейських.

"Манера їзди автомобіля була явно неадекватна, швидкість місцями перевищувала 100 кілометрів на годину (в спальному районі) і створювала не одну аварійну ситуацію", - пишуть на сторінці організації в Facebook.

Незабаром Єршов (а згодом з'ясувалося, що це саме він) зауважив, що його "пасуть". Він зупинив свій автомобіль і вийшов "розібратися" зі своїми переслідувачами. Однак тут нагодилися і патрульні, які стали вимагати у водія документи.

Той, зметикувавши що домовитися з колишніми колегами не зможе, у відповідь кілька разів поривався піти. Тому патрульним довелося вдатися до сили, щоб затримати порушника правил дорожнього руху, який, до того ж, вочевидь був нетверезий.

"Єршов чинить опір і десь близько 6-8 співробітників намагаються кілька хвилин затримати водія. Успішно. Чоловік на землі, наручники на руках. В цей час його дружина ходить і просить усіх не знімати на камери, вимовляючи що це «не правильно» він полковник", - пишуть у пабліку.

Норовистий полковник, природно, відмовився від перевірки на алкоголь на "Драгері". Не захотів він також здати кров на аналіз і в лабораторії. Але документи все ж таки вдалося витребувати у нього, і протокол про порушення склали.

"Відповідні матеріали, пояснення свідків і Google, який дав нам зрозуміти, що це не просто «п'яний і буйний водій» а це в колишньому цілий начальник ДАІ України, який подав у відставку в 2015 році", - пишуть у повідомленні.

https://www.facebook.com/dtp.kiev.ua/videos/2711145712299198/

До речі, Єршова змусили написати заяву про відставку після того, як з'ясувалося, що у нього є не задекларований триповерховий особняк у Києві, а своїй дочці на день народження він подарував Rang Rover, який також не був зазначений у декларації.

Колишній начальник ДАІ України Єршов затриманий у Києві за п'яну їзду Колишній начальник ДАІ України Єршов затриманий у Києві за п'яну їзду Колишній начальник ДАІ України Єршов затриманий у Києві за п'яну їзду

Нагадаємо, українські поліцейські отримали законне право штрафувати "евробляхи" за порушення строків перебування автомобіля в Україні.