Поліція отримала законне право штрафувати “євробляхи“

З 1 січня 2020 року поліція має законне право штрафувати водіїв «євроблях» за порушення строків перебування авто в Україні, повідомляє «Дорожній адвокат». Штраф поліція може винести прямо на місці зупинки машини.

Поліція отримала законне право штрафувати “євробляхи“ - today.ua

У вересні минулого року президент Володимир Зеленський підписав закон, що передбачав відстрочку введення штрафів «євробляхерам» до 31 грудня 2019 року. Тобто з 1 січня дія цього закону припинилася, тому поліція має повне право штрафувати «євробляхи».

Водіїв за керування «євробляхой», яка перебуває в Україні з порушенням термінів, чекає штраф у 8 500 грн. При повторному порушенні протягом року штраф збільшується до 17 000 грн. В цьому випадку водія також позбавлять «прав» на 1 рік. При повторному правопорушенні штраф може накласти тільки суд (на підставі поліцейського протоколу).

Рівніші прем'єр-міністр Олексій Гончарук пообіцяв, що поліція не буде штрафувати водіїв за їзду на автомобілі без реєстрації до тих пір, поки не приймуть закон про доступне розмитнення. Про це ж говорив і департамент комунікацій МВС.

Кабінет міністрів України повинен найближчим часом розглянути два законопроекти, що передбачають доступне розмитнення, як того вимагають власники автомобілів з іноземною реєстрацією.

ДЖЕРЕЛОFacebook.com