Зеленський дорого заплатить за порушення карантину: суд готує гучне рішення

Скандал державного масштабу – президент України знехтував правилами карантину і випив кави в компанії підлеглих. Все це відбулося під час робочої поїздки Зеленського в Хмельницький. Місцевий міський районний суд, який розглядав цю справу, готовий винести пану Президенту вирок.

Зеленський дорого заплатить за порушення карантину: суд готує гучне рішення - today.ua

Як стало відомо, засідання Хмельницького міського районного суду відбудеться у п'ятницю, 19 червня 2020 року, о 9 годині ранку. Під час судового слухання буде винесено рішення за складеним на президента України Володимира Зеленського адміністративного протоколу із-за серйозного порушення карантину під час епідемії коронавіруса в країні.

Зеленський дорого заплатить за порушення карантину: суд готує гучне рішенняЗгідно з українським законодавством порушення статті 44-3 Кодексу про адміністративні правопорушення загрожує штрафом у розмірі від 34 до 170 тисяч гривень. Ця сума відрізняється від штрафних санкцій, передбачених законом щодо простих громадян країни. Вони за аналогічне порушення заплатили б до 17 тисяч гривень. Володимир Зеленський буде покараний за нехтування встановленими правилами, як посадова особа.

Нагадаємо, під час робочої поїздки у Хмельницький Володимир Зеленський разом з першим заступником голови Офісу президента Сергієм Трофімовим, головою Хмельницької ОДА Дмитром Габинетом, мером Хмельницького Олександром Симчишиным і головним санлікарем Віктором Ляшко посиділи за одним столиком в одному з ресторанів міста. Тоді як на той час, відвідувачі могли перебувати тільки на відкритих верандах, а за столиком не повинні були сидіти більше двох осіб. На всіх учасників були складені адмінпротоколи.

Нагадаємо, раніше в Мережі обговорювали столичного градоначальника. Віталій Кличко разом з компанією ще одного чоловіка і двох дівчат весело повечеряли в ресторані «Полювання на овець» з порушенням всіх карантинних норм.