Знову хімія і опромінення: Алла Мазур зворушливо звернулася до колеги

Всенародна улюблениця, українська телеведуча, справжня зірка телеканалу «1+1» Алла Мазур виступила зі словами підтримки до молодого журналіста з Чернівців, який теж бореться з важким онкологічним захворюванням.

Знову хімія і опромінення: Алла Мазур зворушливо звернулася до колеги - today.ua

Нагадаємо, в листопаді 2019 року Алла Мазур публічно розповіла, що у неї виявили злоякісну пухлину, і вона почала боротьбу з хворобою. Звичайно ж, телеведуча, яка сама переживає не найкращі часи, зуміла знайти неймовірно зворушливі і в той же час обнадійливі слова. У своєму зверненні до Олега Тудана ведуча була щирою і водночас впевненою.

Знову хімія і опромінення: Алла Мазур зворушливо звернулася до колеги

Олег Тудан - молодий і дуже талановитий журналіст ТСН кілька років бореться з онкологією стравоходу. На якийсь час хвороба відступила, однак нещодавно хлопець знову потрапив до лікарні, виявилося, що почався рецидив, рак вдарив з новою силою. Курс хіміотерапії та опромінення – це те, з чим довелося зіткнутися тележурналісту знову.

Олег Тудан народився 29 лютого, фактично, день народження він святкує лише раз в чотири роки. Напередодні свята медики виписали відомого пацієнта з лікарні.

Знову хімія і опромінення: Алла Мазур зворушливо звернулася до колеги

«Олеже! Ми зараз з тобою дуже схожі, навіть візуально, і це правда. Тільки я тут нафарбувалася і причесалась, щоб тебе привітати і сказати - все у нас буде добре, організм очиститься, відновиться, зміцніє, ми будемо пильні, і більше не допустимо хвороба ні на крок до нас», - сказала Алла Мазур імениннику.

Телеведуча назвала Олега справжнім героєм, блоги якого наповнені мудрістю, гідної захоплення. «Лікуйся, видужуй швидше, набирайся сил. Ми тебе любимо, віримо в тебе, чекаємо в ефірі, ну і з днем народження», – впевнено додала Алла Мазур.

Варто відзначити, що телеведуча своїм прикладом вселяє віру і надію в тих людей, яким, як і їй, доводиться боротися зі смертельно небезпечною хворобою. Вона проявляє мужність, силу волі, не опускає рук. А нещодавно Алла Мазур вразила шанувальників новим іміджем. Зірка «1 + 1» приміряла образ Бріжит Бардо, поставши перед публікою в приголомшливому і оновленому вигляді.