В Україні вирішено знизити тарифи на електрику: Зеленський підписав закон

Завдяки новому закону про зниження тарифів, який підписав Володимир Зеленський, держава і всі українці будуть економити щорічно майже 7 мільярдів гривень. Про це розповів прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

В Україні вирішено знизити тарифи на електрику: Зеленський підписав закон - today.ua

Положення законопроекту №3658 покликані закріпити ключові положення урядового меморандуму з виробниками «зеленої» енергетики. Новий закон, підписаний напередодні президентом України, дозволить знизити тарифи для сонячних електростанцій на 15 відсотків, а для вітрових електростанцій - на 7,5 відсотків.

За словами Шмигаля, законопроект №3658 допоможе країні і всім її громадянам заощадити близько семи мільярдів гривень на рік, встановити баланс на ринку електроенергії, створить сприятливий клімат для інвесторів в даній області і захистить українського споживача від підвищення тарифів на електроенергію.

В Україні вирішено знизити тарифи на електрику: Зеленський підписав законЗазначимо, що законопроект, внесений до реєстру під номером 3658, «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії» підготували в Міністерстві енергетики України. 21 липня 2020 року за ухвалення законопроекту віддали свої голоси 228 народних депутатів. Після цього народний депутат Ганна Скороход зареєструвала новий проект постанови, яким пропонувалося блокувати прийняття закону про зниження «зелених» тарифів. Тим не менш, пізніше Скороход передумала і відкликала свій законопроект.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні планують підняти тарифи на електроенергію в 10 разів. Що чекає на українців найближчим часом?