У м'ятній сукні-халаті: 44-річна Олена Зеленська з'явилася на публіці у цікавому образі

Олена Зеленська дала інтерв'ю японській телекомпанії NHK (Japan Broadcasting Corporation) та розповіла про проекти безбар'єрності, які вона розробляла до війни, і які втілюватимуться після війни.

У м'ятній сукні-халаті: 44-річна Олена Зеленська з'явилася на публіці у цікавому образі - today.ua

Онлайн-зустріч перша леді України провела зі свого офісу у Києві. Перед камерами 44-річна красуня-блондинка з'явилася у дуже гарному та незвичайному образі. Її вибір упав на чарівну сукню-халат на запах без коміра з довгими рукавами та підплічниками ніжного зелено-блакитного відтінку. Вбрання Олена Зеленська прикрасила цікавою жовтою брошкою.

Дружина українського президента залишила волосся розпущеним, уклавши його на косий проділ і підкрутивши в красиві голлівудські хвилі. Вона нанесла природний ніжний макіяж і одягла акуратні сережки. У м'ятній сукні-халаті: 44-річна Олена Зеленська з'явилася на публіці у цікавому образі

"Україна має стати найкомфортнішим місцем у світі для своїх людей, які стільки пережили й переживають. Кожна вулиця, кожна будівля мають бути зручними для громадян у будь-якому фізичному стані та віці. Це амбітна мета і новий виклик для наших безбар’єрних проектів. Шанс прибрати перед людиною бар’єр, який заважає жити, – фізичний чи психологічний. Прибрати війну зі шляху. Назавжди", - зазначила перша леді України Олена Зеленська.

У м'ятній сукні-халаті: 44-річна Олена Зеленська з'явилася на публіці у цікавому образі Нагадаємо, Олена Зеленська у небесно-блакитному костюмі та білосніжній блузі підкорила красою.