Ідеальне поєднання: Олена Зеленська у небесно-блакитному костюмі та білосніжній блузі підкорила красою

Перша леді України зробила новий вихід у світ. 44-річна Олена Зеленська підкорила своїм зовнішнім виглядом, продемонструвавши, напевно, один із найкрасивіших своїх образів за весь час. У ньому прекрасно все - і поєднання кольорів, і силует, і деталі.

Ідеальне поєднання: Олена Зеленська у небесно-блакитному костюмі та білосніжній блузі підкорила красою - today.ua

Дружина українського президента порушила дуже важливу тему на зустрічі з пані послом Великобританії Меліндою Сіммонс та її колегами з інших країн світу – Німеччини, Фінляндії, США, Норвегії, Швейцарії та Чорногорії.

"Як допомогти жінкам, зґвалтованим російськими окупантами? Як заохотити тих, хто виїхав до інших країн, повернутися до України? Яка роль жінок у майбутньому відбудові країни? Що взагалі можуть зробити інші країни, щоб підтримати українок? Саме про це говорили на зустрічі, - зазначила Олена Зеленська у пості в Інстаграм. – Ще один вияв єднання миру з Україною та українками".

Ідеальне поєднання: Олена Зеленська у небесно-блакитному костюмі та білосніжній блузі підкорила красою На зустрічі перша леді України з'явилася у костюмі неймовірної краси та чудового відтінку. Вона одягла небесно-блакитну спідницю-олівець і подовжений жакет-халат з поясом. Під низ Олена Зеленська обрала нестандартну білу блузу з невидимими гудзиками, завершивши образ туфлями в тон. Ідеальне поєднання: Олена Зеленська у небесно-блакитному костюмі та білосніжній блузі підкорила красою Волосся дружина Володимира Зеленського прибрала назад у гарну зачіску та вдягла акцентні сережки.

Нагадаємо, Олена Зеленська у строгому, але елегантному вбранні з'явилася на публіці та презентувала “тривожну кнопку“ для жінок.