Трендова блуза з краваткою та карамельний піджак: Олена Зеленська зачарувала французів своїм зовнішнім виглядом

Дружина українського президента знає, як виглядати відповідно до офіційного дрес-коду, але при цьому не загубитися на тлі інших строгих сірих костюмів. Перша леді України Олена Зеленська сміливо вводить у свій гардероб трендові речі, які освіжають та осучаснюють її офісне вбрання. 44-річна Олена Зеленська з'явилася в ефірі французького каналу новин LCI, щоб дати інтерв'ю Даріусу Рошбіну. Перша леді України відповіла на кілька серйозних питань, а також підкорила глядачів своїм чудовим зовнішнім виглядом та стилем. Вона одягла позачасовий піджак, але не у звичному чорному чи сірому відтінку, а трендовому коричневому. Карамельний колір красиво відтінив світлу шкіру екссценаристки студії "Квартал 95" та її волосся. Під низ Олена Зеленська одягла наймоднішу річ 2022 року – блузу з краваткою, яку бренди пропонують носити не лише жінкам, а й чоловікам. Подібну вже вигуляв на червоній доріжці співак Гарі Стайлс. Перша леді України відмовилася від прикрас, поклала волосся на бічний проділ і підкрутила кінці у м'які хвилі та нанесла акуратний макіяж з акцентом на очах. Трендова блуза з краваткою та карамельний піджак: Олена Зеленська зачарувала французів своїм зовнішнім виглядом Варто віддати також Олені Володимирівні належне, адже вона майже завжди обирає вбрання українських виробників. Так було до війни, так є і зараз. На запитання журналіста про те, чи не боїться Україна, що Захід втомиться від війни та зростання цін на газ, перша леді відповіла:
"Нам точно немає сенсу цього боятися. Найстрашніше з нами вже сталося. На місці жителів цих країн я б боялася за себе. Забуття війни – це та індульгенція на насилля, на яку розраховує Росія. Щойно всі поставлять на перше місце свої ціни на енергоносії або те, що не буде так тепло, як торік, Росія досягне своєї мети”.
Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Трендова блуза з краваткою та карамельний піджак: Олена Зеленська зачарувала французів своїм зовнішнім виглядом - today.ua
Нагадаємо, 44-річна Олена Зеленська у м'ятній сукні-халаті з'явилася на публіці у цікавому образі.