Стрижка японської принцеси: осінній тренд від голлівудської зірки Ніколь Кідман

У моду увійшла культова японська зачіска, яку продемонструвала голлівудська зірка Ніколь Кідман. Актриса презентувала новий осінній тренд. Зірка фільмів "Годинник" та "Холодна гора" нещодавно взяла участь у гламурній зйомці. Ніколь Кідман позувала для журналу Perfect Magazine. Улюблениця публіки постала з незвичайною зачіскою. Замість звичних білявих локонів на її голові красувалася нова стрижка на довгих рудих локонах. Артистці зробили зачіску під назвою Хіме 姫, що в перекладі з японської мови означає "принцеса". Класична версія виглядає точно, як у Ніколь - подовжений чубчик з рівним зрізом. При цьому основна маса волосся залишається максимально довгою.
Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Nicole Kidman (@nicolekidman)

Стрижка японської принцеси: осінній тренд від голлівудської зірки Ніколь Кідман  - today.ua
Законодавицею цього тренду в 70-х роках стала відома японська співачка Мегумі Асаока, яка запозичила культову зачіску періоду Хейан. Тоді повноліття дівчат святкувалось церемонією Бінсоги, під час якої їм відрізали передні пасма волосся. У XXI столітті укорочені пасма в обличчя при інших довгих локонах довго з'являлися тільки в аніме, а потім мода перенеслася в TikTok. Звідти зачіска перейшла на подіум. Минулого року деякі моделі весняного показу Prada погодилися пожертвувати частиною волосся.
Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Nicole Kidman (@nicolekidman)

Для стрижки немає суворих правил. Стилісти вибирають товщину пасм, виходячи із загальної густоти волосся. Чубчик може бути будь-якої довжини, але головне, щоб вона контрастувала із загальною масою локонів. Тим, хто зважиться на радикальну зміну образу, потрібно пам'ятати, що зачіска найкраще виглядає на ідеально випрямленому волоссі. Якщо у вас коротке волосся, спробуйте зробити рвану стрижку, яка на піку популярності цієї осені.