Оголена дружина Євгена Кошового показала нові тату на ключиці та спині: ефектні фото Ксенії

Євген Кошовий та його дружина Ксенія заглянули в один із київських тату-салонів, щоб зробити собі натільні малюнки. Результатами пара поділилася із шанувальниками у соціальних мережах. Щоб похвалитися своїм татуюванням, дружині зірки студії "Квартал 95" довелося роздягнутися.

Оголена дружина Євгена Кошового показала нові тату на ключиці та спині: ефектні фото Ксенії - today.ua

39-річний комедійний актор зробив на своєму тілі два написи. Один з них є цитатою з композиції Кузьми Скрябіна "Бандерштатівські коломийки": "Той, хто любить Україну, має бути з нами", яку він наніс на біцепс. Оголена дружина Євгена Кошового показала нові тату на ключиці та спині: ефектні фото Ксенії А другу зробив на внутрішній частині руки на передпліччі: "Був патріотом України ще до того, як це стало мейнстримом".

Дружина Євгена Кошового теж покреативила. Ксенія попросила майстра нанести їй кілька маленьких тату у вигляді сяючих зірок на ключиці. Оголена дружина Євгена Кошового показала нові тату на ключиці та спині: ефектні фото Ксенії І ще одне татуювання, яке зайняло всю лінію хребта. Ось тільки шанувальникам Ксенія Кошова не повідомила, що написано у неї на спині, а на фото зі сторіз розібрати текст дуже складно. Оголена дружина Євгена Кошового показала нові тату на ключиці та спині: ефектні фото Ксенії У кадрі 37-річна танцівниця та дизайнерка постала абсолютно без одягу, похвалившись своїми натільними малюнками. Євгену Кошовому дуже пощастило, адже його дружина дуже гарна та струнка жінка.

Нагадаємо, дружину Євгена Кошового пограбували у Києві – інцидент потрапив на відео.