Молодик згубний для кімнатних квітів: як захистити рослини від Місяця

Автор: Шевченко Лилия

У ніч з 24 на 25 березня біоенергетики рекомендують забрати всі кімнатні квіти з підвіконь і запнути штори. Місяць вступає у фазу, коли його промені здатні погубити рослини, що ростуть в неволі.

Молодик згубний для кімнатних квітів: як захистити рослини від Місяця - today.ua

Сибірська травниця Галина Чеботарьова попередила, що на Молодика кімнатні квіти будуть в небезпеці, тому їх необхідно прибрати з підвіконь.

Молодик згубний для кімнатних квітів: як захистити рослини від МісяцяНовий Місяць завжди знаходиться дуже близько до Землі, це послабить рослини, позбавить їх життєвої сили. В результаті кущики в діжках почнуть хворіти і можуть незабаром загинути.

Чеботарьова рекомендує назавжди запам'ятати один секрет: від Молодика слід ховати квіти.

Популярні зараз

Українців попередили про можливий масований обстріл: росіяни зібрали рекордну кількість Ту-95

Укренерго скасувало відключення електрики до 16:00: у деяких регіонах світло буде до 18:00

У ДТЕК звернулися до українців із попередженням про складну зиму: “Розраховуйте на себе“

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 серпня

Повернути своїх зелених вихованців на їх колишнє місце можна вже на наступний ранок після нового місяця. У цьому випадку, рослини збережуть свою життєву енергію, легко переживуть вплив небесного тіла і продовжать радувати своєю красою.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За словами сибірської травниці, найбільш цілющим для кімнатних квітів буде Місяць в період фази Убування і Повного місяця. В цей час вони буквально насичуються доброчинною місячною енергією, стають міцнішими і витривалішими, швидше ростуть.

Молодик згубний для кімнатних квітів: як захистити рослини від МісяцяНагадаємо, раніше фахівці назвали кімнатні рослини, які приносять у дім сімейне щастя і кохання.