Як вплине на життя людей сонячне затемнення 21 червня: попередження астрологів

Автор: Шевченко Лилия

Кільцеве сонячне затемнення відбудеться в неділю, 21 червня, воно співпаде з ще одним астрономічним явищем – днем літнього сонцестояння. Обидва ці події вплинуть на глобальні події в світі і на відносини людей в колективі.

Як вплине на життя людей сонячне затемнення 21 червня: попередження астрологів - today.ua

Справа в тому, що в день літнього сонцестояння небесне світило підніметься на найвищу точку над Землею. Саме в цей момент його перекриє кільцеве затемнення.

За даними експертів в день літнього сонцестояння створюється фон для тих подій, які повинні відбутися в найближчі шість місяців. З території України майбутнє затемнення буде видно не як кільцеве, а як напівтіньове. Причому, жителі Донбасу зможуть виразніше спостерігати затемнення, ніж ті, хто живе в інших регіонах країни.

Як вплине на життя людей сонячне затемнення 21 червня: попередження астрологівЗа словами відомого астролога Влада Росса, затемнення найбільше вплине на ті території, де воно буде найкраще проглядатися. А це означає, що до моменту затемнення може загостритися військовий конфлікт на Донбасі.

Популярні зараз

У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати

В Україні з 2025 року зміняться умови виходу на пенсію

У Повітряних силах ЗСУ назвали способи захистити Харків від ударів росіян

Українцям пропонують сплачувати внески до ПФУ після досягнення 60 років: що це дасть

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зазначимо, що побачити своїми очима даний кільцеве сонячне затемнення 21 червня зможуть жителі Австралії, Африки, В'єтнаму, Індії, Індонезії, Камбоджі, Китаю, Лаосу, Непалу, Таїланду.

Дізнайтеся також, чого необхідно побоюватися землянам в день кільцевого сонячного затемнення? Як захистити себе та близьких від можливих проблем?