Кільцеве сонячне затемнення: коли відбудеться, і чого потрібно побоюватися

Автор: Лобанова Єлизавета

Кільцеве сонячне затемнення, яке стане одним з найсильніших в цьому році, відбудеться вже 21 червня. Це астрономічне явище співпаде з молодим місяцем і днем літнього сонцестояння. Місяць і Сонце в цей день будуть перебувати в сузір'ї Рака, а значить найбільш уразливими сферами життя стануть любов, сім'я та дружба.

Кільцеве сонячне затемнення: коли відбудеться, і чого потрібно побоюватися - today.ua

Побачити затемнення можна буде о 9:40 за київським часом. Кільцеподібне затемнення Сонця передбачає, що Місяць знаходиться між Сонцем і Землею, затьмарює собою світило, але кутові розміри Сонця залишаються більшими, ніж кутові розміри Місяця. Максимальна тривалість повної фази кільцевого сонячного затемнення Сонця складе 38 секунд.

Астрологи попереджають, що затемнення може як позитивно, так і не сприятливо вплинути на життя деяких людей. Найбільше це астрономічне явище впливає на самопочуття і стосунки з людьми. У цей період рекомендується проявляти активність, розраховувати тільки на себе, не зв'язуватися з незнайомими людьми і не реагувати на критику. Не виключено, що якщо ви будете залишатися чесними, то зустрінете свою споріднену душу. Намагайтеся контролювати свої емоції, щоб вони не зіграли проти вас.

Кільцеве сонячне затемнення: коли відбудеться, і чого потрібно побоюватися

Популярні зараз

У Держприкордонслужбі повідомили, чи є загроза вторгнення росіян до Сумської області

У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати

У Повітряних силах ЗСУ назвали способи захистити Харків від ударів росіян

В Україні з 2025 року зміняться умови виходу на пенсію

Найбільший вплив кільцевого сонячного затемнення відчують на собі Козероги, Терези, Овни і Раки. Цих знаків Зодіаку очікує різкий поворот долі в протилежний бік від того курсу, якого вони додержувалися останнім часом.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Особливо чутливі люди будуть відчувати вплив затемнення аж до початку липня. У цей період важливо бути налаштованим позитивно і оптимістично дивитися на життя, тоді з вами трапиться тільки все найпрекрасніше!

Раніше повідомлялося, чому буде небезпечним День літнього сонцестояння, яке в цьому році відбудеться 20 червня о 21:44.