У строгому, але елегантному вбранні: Олена Зеленська з'явилася на публіці та презентувала “тривожну кнопку“ для жінок

У середу, 3 серпня, в Києві відбулася презентація мобільного додатка для реагування на випадки домашнього та гендерно зумовленого насильства. Про "тривожну кнопку" розповіла Олена Зеленська разом із представниками правоохоронних органів.

У строгому, але елегантному вбранні: Олена Зеленська з'явилася на публіці та презентувала “тривожну кнопку“ для жінок - today.ua

Перша леді України на заході з'явилася, як завжди, одягнена з голочки. Дружина українського президента обрала строгий, але стильний чорний костюм – широкі штани зі стрілками та двобортний піджак із глибоким декольте, великими лацканами та кишенею на грудях. Під піджак Олена Зеленська одягла ніжну персикову сорочку, яку застебнула на всі гудзики.

Волосся екссценаристка студії "Квартал 95" прибрала в елегантну зачіску, одягла акуратні прикраси та підкреслила очі. У строгому, але елегантному вбранні: Олена Зеленська з'явилася на публіці та презентувала “тривожну кнопку“ для жінок Олена Зеленська одяглася суворо, але елегантно, точно потрапивши у тему заходу.

"Звичайний мобільний застосунок. Нейтральна іконка на екрані смартфона. Ніхто не здогадається, що насправді це – замаскована тривожна кнопка. Зброя проти домашнього насильства. У мить небезпеки можна швидко натиснути, і виклик передається в поліцію", - зазначила Олена Зеленська.

Перша леді разом із МВС, Нацполіцією, Фондом ООН у сфері народонаселення та за підтримки посольства Великобританії презентували додаток. Але вони не розкрили його назву або іконку, адже про нього не повинні знати потенційних кривдників. У строгому, але елегантному вбранні: Олена Зеленська з'явилася на публіці та презентувала “тривожну кнопку“ для жінок Ті, хто страждають від насильства, можуть отримати всю інформацію та завантажити програму, зателефонувавши на гарячу лінію 116 123, або написавши в особисті повідомлення на сторінці "Розірви коло" у Фейсбук.

"Наше протистояння російському агресору – не привід забувати про невоєнне насильство, не привід применшувати його шкоду. Зараз, коли всі ми, вся країна знає, як це страшно й боляче – зіткнутися з агресором, ми як ніколи добре можемо зрозуміти тих, хто постраждав від домашнього насильства. І маємо їм допомогти", - зазначила Олена Зеленська.

У строгому, але елегантному вбранні: Олена Зеленська з'явилася на публіці та презентувала “тривожну кнопку“ для жінок Нагадаємо, Олена Зеленська зізналася, як війна позначилася на її дітях – син не хоче вчитися, а дочка все робить сама.