Астрологи назвали топ-3 довгожителів за знаком Зодіаку

У той час як одні люди бояться старості, інші розуміють, що це привілей, що дається далеко не всім. Астрологи назвали топ-3 знаків Зодіаку, серед яких максимум довгожителів.

Астрологи назвали топ-3 довгожителів за знаком Зодіаку  - today.ua

Є щасливчики, яким від природи дані чудове здоров'я, сили та витривалість. Вони відрізняються дивовижною енергетикою, що дозволяє їм десятиліттями залишатися активними та цілеспрямованими. Такі люди рідко хворіють і частіше за інших доживають до глибокої старості.

Скорпіон

У житті Скорпіонів часто виникають складнощі, але ці люди вміють тримати удар і витримують удари долі. Негатив вони часто спрямовують проти ворогів, тому самі почуваються чудово. У Скорпіонів складно вибити ґрунт з-під ніг, вони не піддаються метушні і завжди знають, що для них краще.

Людей, народжених під цим знаком, важко чимось зламати. Вони почуваються невразливими, однак у зрілому віці їм важливо не сподіватися на "вічні" сили організму та регулярно проходити обстеження.

Овен

Астрологи назвали серед довгожителів Овнів, чий секрет ховається у сильній любові до життя. Вони з легкістю справляються з мінливістю долі, ненавидять хворіти і ніколи не здаються. Ці люди мають відмінні фізичні дані і до похилого віку зберігають ясність розуму.

Езотерики радять Овнам берегти ментальне здоров'я і не витрачати нерви. Так у них буде більше шансів не розтратити енергію навіть у поважному віці, побачити правнуків та насолоджуватися відпочинком на пенсії.

Лев

Леви – ще один знак Зодіаку, який має сильну енергетику. Таким людям подобається бути в центрі подій, вони дбають про своє здоров'я та рідко хворіють. Леви не бояться старості, знаючи, що зможуть самі потурбуватися про себе і завжди знайти цікаві заняття до душі.

Астрологи назвали топ-3 довгожителів за знаком Зодіаку

Сила Левів у їхніх близьких – вони мотивують залишатися у строю. Їм подобається дбати про близьких, у них завжди купа справ – постійна зайнятість дозволяє жити довго та щасливо.

Раніше астрологи спрогнозували, коли в Україні закінчаться бойові дії та скасують воєнний стан.