Україна переможе: астрологи спрогнозували, коли завершаться бойові дії та скасують військовий стан

На Україну з 17 березня почала сприятливо впливати планета Марс, яка відповідає за війну, активність та силу. Астрологи спрогнозували завершення бойових дій та перемогу над російськими окупантами.

Україна переможе: астрологи спрогнозували, коли завершаться бойові дії та скасують військовий стан - today.ua

Прогноз астролога Альбіни Пономаренко

Езотерик заявила, що в березні на Україну чекає важлива подія, яка стане переможною. Наша Батьківщина отримає серйозну підтримку з боку країн-партнерів.

"Якщо говорити про гороскоп України, то тут просто прописано формулу перемоги. Тобто якась переможна подія обов'язково буде — велика чи мала, але так чи інакше - це буде дуже позитивне рішення... Дуже хороша для нас новина. Вона буде переможною і стосуватиметься навіть грошей та банківської сфери", - зазначила Пономаренко.

Прогноз астролога Влада Росса

Провісник назвав ситуацію у квітні та травні "суперовою" для України та програшною для російського тирана Володимира Путіна. Росс заявив, що ЗСУ будуть наступати, а рашисти – тікати з наших земель.

"Наші війська можуть повністю зачистити кордони з Росією. Тобто ми візьмемо в оточення всі групи на Сході. Це вже може статися 15-17 квітня, коли Уран – планета перевороту – з'єднається з Марсом. Це буде такий період, коли Путін зрозуміє, що жорстко програв", - обнадіяв українців фахівець із зірок.

Влад вважає, що українські захисники завдадуть ударів по Москві, Московській області та іншим містам. Проте захоплення територій ворога не входить до наших планів, головне – повернути Донецьк, Луганськ та Крим.

Астролог підкреслив, що наші бійці створять таку ситуацію для загарбників, що вони втечуть з наших територій.

"17-18 березня Чорний Місяць увійшов до його будинку смерті, тому вже в липні він може померти від вогнепальної зброї, або в неї може потрапити дрон. До речі, у нього може повторитися ситуація, яка була у Гітлера. Він може отруїти себе, а потім йому хтось пустить кулю в чоло", - поділився езотерик.

Україна переможе: астрологи спрогнозували, коли завершаться бойові дії та скасують військовий стан

Влад Росс вважає, що найкращою кандидатурою на пост президента РС є нинішній мер Москви Сергій Собянін. Якщо ця людина очолить сусідню державу ворожу, війна закінчиться на другий день. Інакше можливе заморожування конфлікту.

"Навіть якщо буде "заморозка", я бачу, що ми все одно переможемо максимум до серпня-вересня цього року. Тому не вірте, якщо вам кажуть, що війна триватиме до наступного року", - зазначив астролог.

Рос вважає, що найскладнішою буде ситуація в Херсоні, Мелітополі, Запоріжжі та Харкові, а спокійніша – у західному регіоні.

Військовий стан скасують у вересні або жовтні. Остаточне завершення буде після смерті Путіна і перевороту в РФ.

"Локдаунів вже не буде, не буде масованих обстрілів", - цитує Росса УНІАН.

Нагадаємо, що раніше астролог Володимир Бадіян назвав вирішальний місяць у війні Росії з Україною. Він також спрогнозував, коли скасують воєнний стан.

ДЖЕРЕЛОУНИАН