Прес-секретаря Зеленського викликали на допит у прокуратуру: що сталося

Прес-секретаря президента України Володимира Зеленського Юлію Мендель, яка заявила про «обстрілі ЗСУ мирного населення на Донбасі», викликали на допит у Генпрокуратуру. Зазначається, що слідчі чекають на Юлію Мендель 26 або 27 червня 2019 року.

Прес-секретаря Зеленського викликали на допит у прокуратуру: що сталося  - today.ua

https://youtu.be/xorWduH-hMA

Повідомляється, що в Адміністрацію президента минулого тижня приходив слідчий Генеральної прокуратури Юрій Ковальчук, щоб поговорити з Юлією Мендель як зі свідком по одній справі. Проте прес-секретар президента Зеленського відмовилася підписувати протокол допиту після розмови, оскільки вона відбувалася без офіційного оголошення. Слідчий, у свою чергу, заявив, що викликає Юлію Мендель на допит для завершення слідчих дій.

Прес-секретар президента України Зеленського Юлія Мендель заявила, що про повістку нічого не знає, а також не стала коментувати візит до неї слідчого Генпрокуратури України.

Раніше Today.ua писав, як Юлія Мендель відреагувала на чутки про те, що вона доводиться внучкою олігарху Ігорю Коломойському.

Нагадаємо, 3 червня 2019 року новообраний президент України Володимир Зеленський призначив журналістку Юлію Мендель своїм прес-секретарем.

ДЖЕРЕЛОthebabel.net