Олена Зеленська вийшла в світ у наймоднішому взутті 2023 року

Олена Зеленська здійснила рідкісний вихід у світ, вкотре підкоривши своїм зовнішнім виглядом. Перша леді України похвалилася наймоднішим взуттям 2023 року.

Олена Зеленська вийшла в світ у наймоднішому взутті 2023 року - today.ua

Дружина Зеленського приїхала сьогодні до Борисполя, щоби продовжити свою роботу над створенням корисного меню для українських шкіл. Варто зазначити, що перша леді України продовжує розпочате, незважаючи не лише на повномасштабне вторгнення, а й на численну критику серед школярів та їхніх батьків. Нові шкільні страви, в яких зменшили кількість солі та цукру, не припали до смаку учням.

Олена Зеленська розповіла, що у Борисполі у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Бориспільський професійний ліцей» зібралися представники громадського харчування, щоби пройти теоретично-практичний курс «Сучасні тенденції в організації шкільного харчування».

Олена Зеленська вийшла в світ у наймоднішому взутті 2023 року

На публіці перша леді України постала у стильному образі. Її вибір упав на костюм, що ідеально сидить, та складається з широких штанів і подовженого піджака. Під жакет дружина Зеленського вдягла скромну білу блузу, а в кишеню вставила чорно-білу хустку. Також красуня-блондинка обрала трендові сережки у вигляді ланок ланцюга.

Олена Зеленська вийшла в світ у наймоднішому взутті 2023 року

Ну і завершила свій образ Зеленська наймоднішим взуттям 2023 року – лоферами на масивній підошві. Ця модель є універсальною і підходить як худеньким жінкам, так і пишнотілим. Стилісти часто відзначають, що взуття має бути пропорційним фігурі - це означає, якщо широкі стегна, то взуття не повинно бути на тонкій підошві, а якщо стегна вузькі, то варто уникати занадто масивної підошви.

Олена Зеленська вийшла в світ у наймоднішому взутті 2023 року

Нагадаємо, Олена Зеленська з новою зачіскою та у стильному вбранні з'явилася на книжковому ярмарку у Варшаві.