Олександр Усик повернувся в Україну і показав свій будинок, в якому мешкали російські окупанти

Після феєричної перемоги над Ентоні Джошуа у Великій Британії український боксер Олександр Усик повернувся до України. Він приїхав до себе додому, до селища Ворзель, яке знаходиться за 40 хвилин їзди від центру Києва. Коли рашисти наступали на Київ, вони побували й у смт, де мешкала зірка спорту.

Олександр Усик повернувся в Україну і показав свій будинок, в якому мешкали російські окупанти - today.ua

Раніше дружина успішного українського спортсмена неодноразово показувала, що зробили з її домом російські окупанти. Прямо на важкій військовій машині вони заїхали на подвір'я скромного, але затишного особняка Олександра Усика. Вони не стали відчиняти ворота, а просто знесли їх.

На території будинку вони влаштували гонки, переривши ідеально рівний газон і знищивши доріжку, що була акуратно викладена цеглинами. Також російські військові рознесли дитячий майданчик та мангал. Що відбувалося в будинку, неважко уявити. Цікаво, чи залишився в домі спортсмена хоча б один унітаз.

Олександр Усик повернувся в Україну і показав свій будинок, в якому мешкали російські окупантиОлександр Усик повернувся в Україну і показав свій будинок, в якому мешкали російські окупанти На момент приїзду Олександра Усика з дружиною додому про особняк боксера вже хтось подбав. Був поставлений тимчасовий паркан праворуч від хвіртки. Газон практично упорядкували, зібравши бульби землі і накривши їх поліетиленом для подальшої роботи. Дитячий майданчик, зважаючи на все, довелося повністю демонтувати.

Олександр Усик повернувся в Україну і показав свій будинок, в якому мешкали російські окупантиОлександр Усик повернувся в Україну і показав свій будинок, в якому мешкали російські окупанти В особистому обліковому записі в Інстаграм Олександр Усик показав рідкісне фото зі своєю дружиною. Селфі пара зробила в машині біля свого будинку. Боксер був одягнений у чорну футболку та зелений бомбер, а його дружина у водолазку та дуту куртку.

Олександр Усик повернувся в Україну і показав свій будинок, в якому мешкали російські окупанти Нагадаємо, Надя Дорофєєва показала, де живе з Михайлом Кацуріним – дуже світло та стильно.