Манікюр 2020 на квадратні нігті: найкращі ідеї дизайну

В манікюрі 2020 в тренді буде квадратна форма нігтів з заокругленими кутами. Така форма підійде всім дівчатам, крім тих, у кого дуже тонкі пальці. Квадратний манікюр не має обмежень по кольорам і техніці, все залежить від вашого смаку і фантазії.

Манікюр 2020 на квадратні нігті: найкращі ідеї дизайну - today.ua

Французький манікюр буде актуальним для будь-якого приводу. На квадратних нігтиках виглядатиме дуже вишукано і стримано.

Чималу роль відіграє вибраний відтінок основного покриття манікюру. Нейтральний манікюр в нюдових або пастельних тонах підійде для повсякденного життя. На вечірній захід більше підійде темний дизайн з додатковим декором. Наприклад, смарагдового, коричневого, синього, сірого або чорного кольору.

Квадратні нігті часто доповнюють малюнками та візерунками. Це може бути квітковий принт, геометрія, метелики, пейзажі і багато іншого. Тонкі лінії, точки та геометричні фігури на нігтиках завжди виглядають стильно, незалежно від форми нігтя.

Манікюр 2020 на квадратні нігті: найкращі ідеї дизайну

Актуальною в цьому сезоні буде імітація натурального каменю на нігтях. Невеликі, тонкі лінії переважно наносять на покриття білого або чорного кольору. Доповнити такий манікюр можна невеликою кількістю блискіток або фольгованими деталями.

Одним із трендів 2020 року стане дизайн у вигляді невеликих крапок на нігтях, який асоціюється з бризками фарб. Написи і абстракції на квадратних нігтях виглядають особливо стильно. Для оформлення манікюру можна також використовувати скотч-стрічки.

[gallery size="medium" td_select_gallery_slide="slide" ids="111611,111608,111609,111610,111612,111613"]

Матовий манікюр і дизайн з градієнтом будуть також актуальними на квадратних нігтях. Лаконічність нині в моді, але оригінальність в нейл-дизайні завжди буде вітатися більше.

Раніше повідомлялося, який дизайн смарагдового манікюру буде особливо актуальним в 2020 році.

ДЖЕРЕЛОtelegraf.com.ua