Комаровський розповів, чому розчарувався в Зеленському: “У мене відчуття агонії ...“

Автор: Лобанова Єлизавета

Український лікар Євген Комаровський дав інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону, в якому розповів, як змінилося його ставлення до Володимира Зеленського за останній рік. Комаровський не приховує, що вкрай розчарований тим, що відбувається в Україні після обрання Зеленського президентом, і найбільше розчарування у нього викликають люди, які оточують главу держави.

Комаровський розповів, чому розчарувався в Зеленському: “У мене відчуття агонії ...“ - today.ua

Комаровський підтримував Зеленського в другому турі виборів, і після обрання президентом йому запропонували вступити в команду "Слуги народу", на що лікар не погодився.

"Я відповів:" Спасибі, я хочу бути поза системою, хочу бути незалежною людиною, але в будь-якому випадку готовий бути поруч, підказувати, радити ". -" Тобто позаштатний радник? "Я сказав:" Так ". Володимир Олександрович відповів: "Добре". Все. Більше не спілкувалися ", - згадує Комаровський.

Комаровський вважає, що поруч із Зеленським з'явилися люди, до яких він прислухається з медичних питань. Не виключено, що ці люди вважають його (Комаровського,- Ред.) шарлатаном.

Популярні зараз

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Одна з європейських країн збільшить розмір виплат українським біженцям

"Я-то не можу бути поруч, я в Харкові живу. Що вони говорили про мене? Я не знаю. Про мене все життя говорять гидоти. Про те, що я шарлатан, що я шоумен, що я повбивав купу дітей в своєму житті і з'їв їх ... "- сказав Комаровський.

Доктор Комаровський відзначає, що його не так розчарував президент, як його команда, де дуже мало професіоналів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"У мене зараз весь час відчуття агонії. Агонія держави! Коли реально круті люди, професіонали на хрін нікому не потрібні, а якась шантрапа бігає навколо президента ... Ні-ні, я не буду [називати прізвища], але шантрапа бігає навколо президента! Люди без освіти, без інтелекту, які взагалі ні хрена не розуміють в елементарному ", - зазначив Комаровський.

Раніше доктор Комаровський назвав головні мінуси дистанційного навчання з медичної точки зору.