І дощ, і сонце: синоптики здивували прогнозом погоди на 8 листопада

У п'ятницю, 8 листопада, в Україні збережеться тепла і сонячна погода, окрім західних областей, де очікується невелике похолодання та дощі. Про це повідомляє Гідрометеорологічний центр.

І дощ, і сонце: синоптики здивували прогнозом погоди на 8 листопада  - today.ua

На заході України буде хмарно з проясненнями, місцями невеликий дощ, вночі і вранці туман, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +3...+9 градусів, вдень +9...+15 градусів.

У Карпатах вночі без істотних опадів, вдень дощ, температура вночі +1...+6 градусів, вдень +6...+11 градусів.

На півночі України хмарно з проясненнями, вночі дощ, вдень без опадів, вночі і вранці туман, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +4...+9 градусів, вдень +9...+14 градусів.

У центрі України хмарно з проясненнями, вночі місцями невеликий дощ, вдень без опадів, вночі і вранці місцями туман, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +4...+9 градусів, вдень +12...+17 градусів.

На сході України хмарно з проясненнями, без опадів, тільки вночі в Харківській області невеликий дощ, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +8...+13 градусів, вдень +15...+20 градусів.

На півдні України хмарно з проясненнями, без опадів, вночі і вранці місцями туман, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +8...+13 градусів, вдень +15...+20 градусів.

У Києві 8 листопада, буде хмарно з проясненнями, вночі дощ, вдень без опадів, зранку можливий туман, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +7...+9 градусів, вдень +11...+13 градусів.

Нагадаємо, 7 листопада на горі Піп Іван Чорногірський у Карпатах випав перший сніг.

ДЖЕРЕЛОglavcom.ua