Чорний новорічний манікюр 2020: який головний тренд наступаючого року

Для зустрічі Нового 2020 року Білого металевого щура чорний манікюр буде як ніколи доречним. Цей колір став одним з домінуючих в нейл-арті за останній час, і в наступному сезоні ця тенденція продовжиться. Ті, хто вважає для себе похмурим такий манікюр, глибоко помиляються. Адже чорний лак з додаванням срібних або золотих блискіток гармонійно і святково виглядатиме на нігтях будь-якої форми і довжини.

Чорний новорічний манікюр 2020: який головний тренд наступаючого року  - today.ua

Одним із найвдаліших варіантів новорічного дизайну нігтів 2020 в чорному кольорі стане місячний манікюр (коли лунка напівкругла або у вигляді модного трикутника біля основи нігтя замальовується золотистим або сріблястим лаком). Також можна покрити кілька нігтиків золотистим лаком, а на одному-двох чорних нігтях розмістити декоровані елементи.
Досить ексклюзивно буде виглядати ручний розпис на нігтях. Більш ніжним варіантом стануть чорні нігті, прикрашені сніжинками і різноманітними тематичними наклейками, присвячених Новому року та зимовим святам. При цьому бажано не "переборщити" з дизайном. У зимовому манікюрі 2020 малюнки можуть бути виключно на декількох нігтиках.

[gallery td_select_gallery_slide="slide" size="medium" ids="98650,98651,98652,98653"]

Чорний лак поєднується зі всіма кольорами. Тому, комбінуючи його з червоним, синім, зеленим, білим і будь-яким іншим лаком, можна створювати дизайн на свій смак. Прикраси у вигляді зірочок, камінців, страз, також будуть виглядати дуже доречно на чорних нігтях взимку.

Ще один незвичайний варіант новорічного манікюру - чорний французький манікюр. Чорний френч можна комбінувати зі сріблястим або золотистим лаком з глітером, і ваші нігті будуть виглядати більш вишукано. Для святкового настрою прикрасьте чорний френч сніжинками або зірочками.

Раніше повідомлялося, що одним з головних трендів 2020 року буде манікюр з написами.

ДЖЕРЕЛОglavred.info