Зимовий манікюр з написом: який головний тренд 2020 року

Манікюр зі словами і фразами – справжній магніт для оточуючих, погляд яких спрямований на ваші руки. Не обов'язково напис повинен мати якийсь символічний сенс або таємне послання. При цьому, якщо жінка хоче сказати світові щось особливе, вона може це зробити ось таким оригінальним способом.

Зимовий манікюр з написом: який головний тренд 2020 року - today.ua

У зимовому сезоні 2020 року манікюр з написами буде одним з головних трендів. Жінки можуть висловити на своїх нігтиках таємне послання світу, заповітну мрію, девіз, будь-яке важливе для них слово, або навіть побажання на Новий рік. Все залежить від професійних навичок нейл-майстра, який буде втілювати вашу задумку.

Подібний напис може красуватися на нігтях будь-якого кольору. Можна зробити "особливим" один ніготь, або прикрасити усі. Іноді робиться спеціальний акцент на контраст – ніжний манікюр і яскраве слово.

[gallery size="medium" td_select_gallery_slide="slide" ids="97550,97549,97551,97548,97554"]

Досить часто дівчата пишуть на нігтях щось мотивуюче, наприклад, "Бери і роби", "Повір у мрію", "Будь собою", "Мрії збуваються", "У мене все відмінно", "Щастя є". Популярний напис Love теж досить часто зустрічається на нігтях. Його може носити як дівчина, що закохана, так і та, яка хоче любові.

Манікюр зі словами і написами виглядає досить сміливо і креативно. Можна експериментувати з кольорами, шрифтами, формою нігтів і кількістю написів. Все залежить від вашої фантазії і внутрішніх відчуттів!

Раніше повідомлялося, який манікюр підійде представницям різних знаків зодіаку.

ДЖЕРЕЛОglavred.info