Чому потрібно завести кота: езотерик назвав головні причини

З давніх часів наші предки вважали, що першим в дім повинен зайти кіт. Ці тварини захищають оселю від негативної енергетики, і якщо хтось вважає, що вони вдома нічого не роблять, то такі люди глибоко помиляються. У кожного кота є свої обов'язки, і якщо вихованець відмінно виконує свою роботу, то і в помешканні все добре. У цьому переконаний езотерик Василь Нименчук, який докладно розповів, чому потрібно завести вдома кота чи кішку.

Чому потрібно завести кота: езотерик назвав головні причини - today.ua

За словами езотерика, якщо у кота гарні довірливі стосунки з господарем будинку, тоді він буде виконувати свої обов'язки, і в будинку буде порядок. Щоб зрозуміти ставлення кота до вас, зверніть увагу на його муркотіння. Як відомо, коти муркочуть тільки в присутності людини, використовуючи свої вібрації для захисту улюбленого господаря. За словами езотерика, теж саме стосується і нявкання — кіт виганяє нечисть з хати, захищає від зовнішнього впливу.

Якщо коти стрибають на горщики з квітами, риють землю або розкидають речі - це привід замислитися. Езотерик пояснює, що коти бачать енергетичні лінії, і відчувають, коли вони руйнуються. Відчувши недобре, кіт починає метушитися і намагається виправити ситуацію. Так що коли ваш улюбленець нібито наробив шкоду, це може означати, що він у цей час боровся з негативною енергетикою.

Чому потрібно завести кота: езотерик назвав головні причини

Коти поширюють позитив на всю сім'ю, і якщо раптом ваш друг треться об ноги, то він не просто жадає уваги, а ділиться своєю енергією. За словами езотерика, в такі моменти відштовхувати тварину не можна, адже наступного разу вона може не захотіти з вами поділитися.

Крім того, кішки захищають людей від пристріту. Достатньо у хвилини небезпеки взяти в руки вихованця, і погладити його лівою рукою по загривку, зазначив езотерик. Це дозволить налагодити потужний енергетичний зв'язок з кішкою і скористатися її силою для захисту від негативних сил.

На містичні здібності кота впливає і його забарвлення. Білий кіт принесе в дім затишок і сімейне благополуччя. Чорний — має грошову енергетику, а рудий відповідає за здоров'я. Найбільш енергетично сильними і розвиненими є триколірні коти. При народженні ці тварини отримують потрійну силу чорних, рудих і білих вихованців одночасно.

Раніше повідомлялося, від яких хвороб можуть вилікувати кішки різних порід.

ДЖЕРЕЛОglavred.info