Ганьба на всю країну: Каменських та Полякова перейшли межу здорового глузду

Настя Каменських і Оля Полякова просто підірвали інтернет своїм пристрасним поцілунком. Мало того, що співачки показалися в ефірі шоу "Х-фактор" в дуже сексуальних вбраннях, Полякова і Каменських вирішили відзначитися ще однією дуже збудливою витівкою.

Ганьба на всю країну: Каменських та Полякова перейшли межу здорового глузду - today.ua

Оля Полякова прийшла на ефір в яскравій червоній сукні. Настя Каменських навіть змінила колір волосся заради образу в одному кольорі з Поляковою. Дівчата повідомили, що вони одяглися так для того, щоб показати глядачам наскільки буде пристрасним майбутній ефір. Незважаючи на те, що красуні давно конкурують між собою, це не завадило їм виділитися з натовпу і продемонструвати свій пристрасний поцілунок на всю країну.

Ганьба на всю країну: Каменських та Полякова перейшли межу здорового глузду

Оля Полякова обрала яскраву червону накидку з довгими розрізами, яка повністю відкрила її пишні груди, та через яку було видно білизну співачки. Накидка була прикрашена пір'ям на рукавах, а на голові у Полякової красувався терновий вінок. Настя Каменських вибрала для заходу шкіряну сукню, яке ідеально підкреслила її витончену фігуру, а червоні локони викликали справжній ажіотаж серед шанувальників Каменських.Ганьба на всю країну: Каменських та Полякова перейшли межу здорового глузду

Правда, під час ефіру, Оля і Настя те й діло "підколювали" один одного з приводу образу. А ефір шоу "Х-фактор" проходив на тему ретро-музики – 90-е і 00-е. Учасники виконали світові хіти, які у всіх на слуху.

Раніше ми повідомляли про те, що Настя Каменських розповіла, що Потап вірить в неї і підтримує артистку у всіх її починаннях.