Мрію про дитину від Потапа: Настя Каменських зробила сенсаційне зізнання

Настя Каменських і Потап, здається практично нерозлучні. Пара поводить час і вдома, і закордоном. Всі шляхи на вершині слави закохані також переживають і проходять удвох. Настя Каменських розповіла, що Потап постійно вірить в неї і підтримує артистку у всіх її починаннях.

Мрію про дитину від Потапа: Настя Каменських зробила сенсаційне зізнання - today.ua

Співачка радіє як дитина, розповідаючи про те, як її новий трек набирає все більше популярності не тільки в Україні, але і в світі. У Мексиці пісні талановитої зірки звучать на всіх радіостанціях, а новий трек "ELEFANTE" набрав на Youtube 10 мільйонів переглядів.

Каменських розповіла, що автором її нового хіта став Потап, який незважаючи на свої турботи підтримує дружину і всі її пропозиції. Також Настя Каменських розсекретила під час інтерв'ю милі прізвиська Потапа. Виявляється, співачка називає його "хлопчиком" і "ведмедиком". Артистка зізналася, як лагідно звертається до улюбленого чоловіка.

Мрію про дитину від Потапа: Настя Каменських зробила сенсаційне зізнання

"Я його називаю "мій хлопчик". Але він дуже-дуже високий, тому ще ведмежатко", - розповіла Каменських.

Також пара і сама співачка поділилася, що мріє про народження дитини, але закохані поки не поспішають з цим рішенням і покладаються на долю.

Раніше, Настя Каменських знову порадувала шанувальників новими фото у своєму блозі. На цей раз Каменських продемонструвала довгі ніжки в коротенькій чорній спідниці.

Крім того, співачка виставила у себе в блозі фото, де вона вранці тренується в одному зі столичних парків. Каменських підписники викрили у фотошопі.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua