Алла Мазур поборола рак: “Лікування позаду, прогнози хороші...“

Алла Мазур більше півроку боролася зі страшною хворобою - онкологією, і вже зараз готова повернутися до роботи, залишивши позаду операцію, довгострокове лікування і всі переживання. Довгий час на сторінці телеведучої в Instagram не з'являлося жодних дописів, і ось, нарешті, Мазур обрадувала всіх своїх фанатів, заявивши, що вона знову разом з ними.

Алла Мазур поборола рак: “Лікування позаду, прогнози хороші...“  - today.ua

За словами телеведучої новин на "1+1", вона відновлює сили і вже готова повернутися до роботи, яка є невід'ємною частиною її життя. До хвороби Алла Мазур з'являлася в ефірі ТСН щовечора о 19:30, де її чекали тисячі українців. Навіть під час лікування ведуча продовжувала частково працювати й виходила в ефір. Тепер українці зможуть бачити її на екранах телевізорів щонеділі у "ТСН Тиждень".

Мужністю і професіоналізмом телеведучої залишається тільки захоплюватися. На щастя, у Мазур виявили рак на ранній стадії, і вона вчасно звернулась за допомогою до медиків. Саме це і врятувало їй життя. Вже не раз вона закликала всіх стежити за своїм здоров'ям, робити раз на рік повне обстеження організму, щоб не пропустити хворобу, яку на першій стадії ще можна успішно подолати.

Зараз, в період епідемії коронавіруса, телеведуча звертається до всіх українців, нагадавши їм, що люди з ослабленим імунітетом, зокрема ті, хто переніс онкологію, особливо схильні до інфікування. Алла Мазур закликає одягати маски в громадських місцях, не піддаючи себе та інших загрозі підхопити вірус, а також дотримуватися соціальної дистанції.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Дорогі друзі, ми знову разом!?✌ Основна частина лікування позаду, прогнози добрі. До медиків звернулась вчасно - показала операція. Сили відновлюються. І можу нарешті повернутись до улюбленої справи) В команду ТСН-тижня: з якою не втрачали зв'язку ні на день. І в студію: де весь цей час були на інформаційній передовій мої любимі колеги) Всім ще раз щиро дякую за підтримку: ця добра енергія справді дуже помічна, я переконалась)) А оскільки повертаюсь в годину, коли про здоров'я мусить думати вся країна, навіть весь світ - хочу попросити вас про одну річ. Ми всі втомились від карантину і закритих приміщень. Всім хочеться вирватися на волю і свіже повітря. Але пам " ятаймо: з послабленням карантину коронавірус нікуди не зник. Коли вирішуєте, чи одягати маску, йдучи в людне місце - пригадайте. Поряд з тімі, в кому вже оселився вірус, але ще собі не виявивши - можуть опинитися люди з мінімальним імунітетом. Ті, хто ще лікується від онко. Або тільки нещодавно одужав. Ваші друзі і знайомі після операції. Або просто ослаблені. Для них зустріч з вірусом може стати фатальною. Маска, яку носимо правильно і в потрібному місці, і соціальна дистанція, до якої нас закликають - це не тільки наша особиста справа. Для когось - це справді питання життя. Нехай у кожного з нас - воно буде довгим і щасливим! ❤ І чекаю вас знову щонеділі: у ТСН-тижню на каналі 1 1, о 19.30?

Публікація від Alla Mazur (@allamazurofficial)

Також у своєму зверненні Мазур подякувала усім за надану їй підтримку, яка допомагала їй боротися з раком.

Раніше повідомлялося, що Алла Мазур ділиться фотографіями подарунків, які їй надсилають люди з усієї України, зокрема, діти.