Алла Мазур отримала безцінний подарунок: “Талісман від усіх хвороб“

Алла Мазур, яка вже півроку бореться з онкологією, час від часу отримує приємні подарунки від своїх колег та шанувальників. Нещодавно дівчинка Дарина з Хмельницького надіслала телеведучій подарунок, який має допомогти їй одужати. Родина дівчинки щотижня дивиться недільний випуск новин, який веде Алла Мазур. Вони захоплені її професіоналізмом та мужністю у боротьбі з тяжкою хворобою та захотіли висловити свою людську підтримку.

Алла Мазур отримала безцінний подарунок: “Талісман від усіх хвороб“     - today.ua

Дівчинка власними руками виготовила ляльку, яка дещо схожа на Мазур, щоб телеведуча посміхнулася та якнайшвидше одужала.

"Цю ляльку я пошила власноруч. Сподіваюсь, вона додасть вам радості та сили. Бажаю вам наснаги і здійснення заповітного, а також якнайшвидшого одужання! Усе буде гаразд! Чекаю в ефірі!", - зазначила адресат подарунку у своєму відеозверненні.

Алла Мазур отримала безцінний подарунок: “Талісман від усіх хвороб“

В ефірі ТСН на "1+1" колега Алли Мазур Лідія Таран показала подарунок, який передала маленька шанувальниця. Цей талісман стане ще одним приємним спогадом для телеведучої, коли вона одужає.

Нагадаємо, на початку березня телеведуча Ольга Фреймут презентувала Аллі Мазур фарфорову чашку, привезену з Лондона, і свою книгу.

ДЖЕРЕЛОtsn.ua